Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek magány és unalom...

Mit tehetek magány és unalom ellen? (lent)

Figyelt kérdés
Megkezdődött a vakáció, és sajnos unatkozom. A suli jó volt, mert naponta 6-7 órában lefoglalt, volt néhány haverom. De most több, mint 2 hónapig nem tudom mit tegyek. Haverokkal ritkán kb. 2 hetente tudunk találkozni. Magányosan érzem magam, borzasztó dolog egyedül lenni. Hol kereshetnék barátokat, ha interneten nem nagyon szeretnék ismerkedni? Próbálok hobbit találni, ez sem olyan könnyű... meg lehet unni.

2015. jún. 17. 15:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem nézel vígjátékokat, vagy menj bringázni, vagy ha ismerkedni szeretnél menj a sport pályára, ott szoktak nyáron is sportolni....stb, stb...
2015. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

A magány még oké. De az unalom... Az már régen rossz, ha unatkozol.

Bármivel el lehet ütni az időt. Bárcsak nekem is lenne elég szabadidőm, én tudnék vele mit kezdeni

2015. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
ezek a mai fiatalok mikor én voltam tini 1 percet se unatkoztunk! kozdulj ki a gép elől menj bringázni pl
2015. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Én szeretek bringázni, de az kb ugyanannyira unalmas mint a számítógépezés. Van amikor leköt, van amikor meg egyáltalán nem. Hagyjuk már ezt a bezzeg az én időmben szarságot.
2015. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 acelsziv ***** válasza:
100%
4: Akkor úgy látszik régebben a fiatalok igénye és fantáziája is más volt. Mondhatni színesebb és nem kellett TV vagy XBox, hogy szórakozzanak.
2015. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
tanulj meg kötni
2015. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

5:


Mert a biciklizéshez nagy fantázia kell.

A gépen sok mindent lehet csinálni, pl rajzolni. Nem csak játszani. Én szinte sohasem játszom rajta.

2015. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Járok biciklizni, már annyira sokat, hogy unalmasak az útvonalak, próbálom variálgatni, hogy változatosabb legyen.
2015. jún. 17. 16:24
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Dehát kedves kérdező, megmondták itt egyesek, hogy csak azért unod a biciklizést, mert nincs elég fantáziád. ;)
2015. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Na de mégis :) a biciklizéshez?? például?
2015. jún. 17. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!