Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fájó vágyakkal teli nyughatatl...

Fájó vágyakkal teli nyughatatlan lélek, tervek között tévelyeg a céltalan végtelenbe?

Figyelt kérdés

Kitudja miért,tán a sors bánt el velem vagy oly gonosz volt előző életem..hogy most e nyomorúság lett a méltó érdemem.

Jobbá tenném ha tudnám,de akadály akadályt követ..átugrok egyet,s már ott a következő,sehol sincs megálló vagy pihenő.Szívem mint vízimalom kereke szüntelenül forgatja a túlcsorduló vágyaim.Mennék messzire,távol a hegyekbe,hallgatnám a fák panaszait,a szabadságtól örvendező madarak dalát..Együtt sírnék a felhőkkel,versenyre kelnék a széllel és nevetve terülnék el a fűben,boldogságtól megrészegülten néznék fel az égre. De hogy ki lenne társam? Ó..hát a jó öreg magány! Ki más,ki oly hűséges és önzetlen?!

Kipróbálnék mindent mit lehet,nem ám a tudatmósító szereket és a hangos zenét...mert azoktól kíváncsi lelkem elretten.Annál inkább vonz az örömteli éj,ahol szavak helyett csak két forró test beszél...akkor aztán odaadhatnám mi bensőmben lakik,szeretetem lángja világítaná be a szobát...ami ne hidd hogy állandó viszonzást vár..csak csöppnyi törődést..Azt sem bánnám ha többet utána nem látnám a kalandort,ki aznap este még nekem kalapolt.Hisz én is mennék tovább,vár rám az ismeretlen..de oly gyáva vagyok,az Istenemre!

15 évet töltök már a földön..mégis úgyérzem életem maga a börtön...cellatársam bár kellemes társaság,de lehet nem jutok ki innen soha már..Túl sok a kötelesség,a szerepjáték..hogy gyűlölt személy szemébe nézzek..inkább világgá mennék,egyedül...a végtelenbe.

Mondjátok mit tehetnék hogy gyávaságom mint nyúl elszaladjon,hogy merjem tenni mire vágyok,hogy úgy éljek ahogy nekem tetszik?



2015. júl. 10. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor épp emiatt nincs társad, mert ilyeneket írsz! Véleményem szerint.
2015. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem társ kell,én csak boldogságra vágyom..annyi szép,felfedezni való apró öröm van ezen a földön..én pedig csak folyton várok hogy majd egyszer megtapasztaljam,de a vágyódáson kívül nem sok mit kapok az élettől.Tudom,a jelen szépségét kell először észrevennem,csakhogy egyre kevesebbet találok mostanság.
2015. júl. 10. 15:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Én erre a költői írásra, verses egyvelegre gondoltam.


Nem tudom mi ez, de nagyon idegesítő volt olvasnom. A lényeget viszont kivettem belőle. Miért nem rögtön ezzel kezdted? :)


Mi akadályoz abban, hogy boldog légy? Mert ez nem derül ki ebből a regényből :)

2015. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Neharagudj,emiatt a "regény" miatt..utólag én is megbántam hogy így írtam ki a kérdést,csak hát megszoktam hogy a gondolataim ilyen módon fejtem ki.


A témára térve úgyérzem minden velem szemben áll,a származásom,a családom,a környezetem..olyan mintha lehúzna valami a mélybe és ehhez a felsoroltaknak is köze van.

Mint írtam..nem az átlagos tini élet vonz,valami sokkal tartalmasabbról,élménytelibbről álmodozom..de sosincs lehetőségem arra hogy lépéseket tegyek ennek érdekében,ha mégis..akkor pedig rögtön egy akadályba ütközöm.

2015. júl. 10. 15:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden tini szeretethinyos-_-
2015. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én még mindig nem a szeretetre vágyom,hidd el! Inkább arra hogy szerethessek,hogy tapasztaljak,hogy élvezzem az életet..hogy önmagam lehessek..tudom ezek nagy kérések...:/
2015. júl. 10. 15:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként? Különcnek érzed magad a fiatalok között?
2015. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

Mindenki különc a maga módján..most mondjam azt hogy igen,más vagyok mint a többiek aztán majd mindenki lehurrog hogy "pff..beképzelt tini,aki azthiszi érettebb,különb mint a többi"?! Az igazság inkább az hogy elég fiatalon tapasztaltam meg az élet nehézségeit és komoly traumát éltem át..emiatt kissé megváltozott a gondolkodásom már akkor "kislányként"...és ezekkel együtt élni,játszani hogy normális tini vagyok..szinte lehetetlen.

2015. júl. 10. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Tökre szimpatikus vagy,amúgy is szeretem a költöi vénával megáldott embereket,én is ilyen vagyok,sokat tudok a témáról,irj rám ha gondolod..
2015. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A problémádra nem tudok mit mondani sajnos.


Ahogy itt valaki megjegyezte előttem, tényleg nagyon idegesítő volt olvasni az írásod, viszont szerintem tehetséges vagy, ne hagyd abba, de ezt még rengeteget kell gyakorolni.

2015. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!