Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem látom értelmét az életemne...

Nem látom értelmét az életemnek. Minden napom ugyan olyan, haza megyek a munkából és csak netezek. Barátaim nincsennek. Nő meg nincs az életembe hisz nem vagyok egy szép gyerek. Más is van így? 26f

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Magadnak köszönheted.


Netezés helyett értelmesebb dolgot is csinálhatnál? Mondjuk ismerkedhetnél, tanulhatnál, olvashatnál, stb.

2015. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Az van így, aki nem talál ki magának értelmes elfoglaltságot és célokat.
2015. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elég sokat próbálltam ismerkedni.De elég béna vagyok benne.
2015. aug. 22. 12:03
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Rágörcsölsz. "Jaj, mivan ha nem vagyok szimptikus neki? :("

Szard Le. Ha úgy állsz hozzá, hogy tökmindegy, sokkal lazább leszel, sokkal jobban fog menni. Nehéz, tudom, de jobban jársz így.

2015. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

#3


Ha így állasz hozzá, akkor ne is csodálkozz, ha nem sikerül.


Egy olimpiai futó sem úgy áll a versenyhez, hogy "béna vagyok, itt mindenki jobb nálam, és úgyis megvernek és az utolsó leszek!"

2015. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Mi tart vissza attól, hogy csinálj valamit?


Nekem pl egyik kedves emlékem a tavalyi aug.20, lementem Szolnokra, megnéztem az azóta bezárt repülő múzeumot, megnéztem a légi és vízi bemutatót, sétáltam egy szép városban, majd hazajöttem Pestre és megnéztem a tüzijátékot a hídról. Mindezt egyedül, mégis jól éreztem magam.

2015. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Íratkozz be tánciskolába!!! Aranybánya
2015. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Értelmetlen és haszontalan netezés helyett mondjuk írhatnál blogot az érdeklődési körödről, vagy más témáról ami érdekel, stb. avagy sportolhatnál.


Ha lenne bnőd, akkor mit csinálnál? szerinted ő ott ülne melletted szó nélkül, és nézné, ahogy netezel a semmibe?


Ja, hogy mennétek valahova? Akkor miért nem állsz fel és mész valahova? Egyedül is el lehet menni koncertre, vagy beülni egy kávézóba.


Ha neked ez hiányzik, akkor csináld ez! Mi tart vissza? Csakis önmagad!

2015. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is teljesen ebben a cipőben járok :(

elkezdtem kondizni és futni ami tényleg segít

2015. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Nincs olyan,hogy csúnya ember... legalábbis szerintem.


Nem tetszik a tested ? formáld! járj el konditerembe,máris nem a gép előtt ülsz,és még hasznosat is csináltál ,mert teszel az egészségedért,valamint tudsz ott is ismerkedni,sokan járnak egyedül terembe direkt,de ettől függetlenül beszélgetni lehet,és máris van esély arra,hogy találsz egy jó edzőtársat,aki barátod is lehet később. Csináltass új frizurát,közbe beszélgess a fodrásszal is,az is valami...

Vagy járj el futni, a friss levegő jót tesz. Mindig lehet csinálni dolgokat egyedül is,nem kell bezárkózni,mert akkor tényleg várhatsz a mennyei mannára is akár...

2015. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!