Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi baja van az ismerősömnek?

Mi baja van az ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm folyton animéket néz és találkozni se akar velem mert egész nap ül a sarokban és azokat nézi.Szerintetek mi baja van??Mit csináljak?

2015. aug. 27. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az első és én - az érdemi részben. - kifejtettük ezt a témát teljesen. Ehhez mást nem nagyon lehet írni.
2015. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Rentörzsék pls
2015. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
segíts neki pasizni
2015. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Legyetek leszbik :P
2015. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Itt komolyan csak ilyen kultúrálatlan emberek vannak?Nem tudtok normálisan válaszolni?Sajnálom kérdező,én nem tudok tanácsot adni,de amit itt láttam,az felháborító volt!(tisztelet a kivételnek)
2015. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Hazel Grace válasza:
Én amit most leszűrtem elolvasás után az egészből az alapján válaszolok.Megértem az ismerősödet.Biztos van neki valamilyen oka, amiért az egész napját arra áldozza, habár én nem ismerem őt, de én is szeretek animéket nézni, ha időm engedi, de teljes otaku sem vagy mert persze mást is csinálok ezen kívül a szabad időmben.Neki gondolom ez esik jól, így lazít vagy ilyesmi, ne szúrd le ha inkább nézi a kedvenc sorozatát, mint pl. elmenjen moziba vagy vásárolni, de ha tényleg nem akar soha semmi mást, nem csak néha-néha akkor komolyabb oka lehet rá.Erről alaposan beszélgess el vele miért teszi amit tesz.Bizonyára depressziós és neki ez nyújt "biztonságot és boldogságot" és így menekül el a gondjai elöl a saját kis világába.
2015. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Unari válasza:

Vegylél fel fehér inget, kék miniszoknyát, piros masnit köss a nyakadba, hajtogass kartonból egy 30cm-es legyezőt. Ájj mellé és csapd fejen ahogy csak tudod, küzben égő dühvel üvöltsd le a fejét, hogy: NEM MONDOM EL MÉGEGYSZER AZONNAL KIFELÉ A SZABADBA TE ANIMEISTA ÁLLAT.


Ez tuti be fog neki jönni. Érteni fogja, és talán jót röhögtök a végén.

2015. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!