Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok hozzátok lenne kérdésem...

Keresek93 kérdése:

Lányok hozzátok lenne kérdésem hogy állhatnék le több lánnyal beszélgetni ismerkedni?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne igazából a kérdésem hogy hogy ismerkedhetek lányokkal új helyre költöztem albérletbe Gödöllőre és nem vagyok az nő csábász típus dolgozom rendesen munka után haza jövök és a gépet bújom magamra igényes vagyok de mégse találok magamnak párt mert egyszerűen nincs ismertségem hej ismeretem stb.... Nem járok el szórakozóhéjékre és lány ismerősöm sincs sok kicsit nem is értem miért segicsetek lécíves tejesen becsavarodok már!

2015. szept. 28. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt el felejtetem 22 éves vagyok normál alkat 68 kg zöld szem barna haj!és szokányos szurke hétköznapi ruhákat hordok pl.. farmer, kapucnis póló ,
2015. szept. 28. 18:39
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és 180 cm
2015. szept. 28. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ne írásban akarj ismerkedni...mert a helyesírásod borzalmas. Ne haragudj.
2015. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy csak hogy mondjak valami használhatót is: nézz körül, hogy esetleg milyen programok vannak, mondjuk sportok, tánc, ilyesmi, ott jól lehet kezdeményezni. A múltkor voltam salsa órán, tobzódtak a lányok, és velük aztán közeli kapcsolatba lehet kerülni tánc közben :D
2015. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ahoz helyismeret hogy sétállj eggyet, vagy beülj egy kávézóba, vagy egy parkba, merj kezdeményezi, szólítsd le aki szimpatikus. Nem kell hozzá semmi csak beszédkésség és magabiztosság.
2015. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Öm, szerintem viszont hagyja békén a lányokat és ne szólítgasson le senkit, mert 80 százalék nem kíváncsi random fickókra. Tánc órára táncolni jár az ember, utcán siet vagy kikapcolódik, ugyanez érvéken szórakozóhelyekre... hagyd békén a lányokat.
2015. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahol laksz, vannak szomszédjaid. Valahova jársz dolgozni, vannak munkatársaid. Nem kell olyan messzire menni ha ismerkedni szeretnél. Persze ahogy előttem is mondták, vannak helybéli események. Szerintem simán betévedhetsz egy szórakozóhelyre, benne van a szóban hogy "szórakozni" járnak, ismerkedni.


17/L

2015. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!