Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak szerintem van ez így,...

Csak szerintem van ez így, hogy szinte egyáltalán nem lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Úgy értem ebben az "országban" lehet máshol is ilyen gáz a helyzet,de itt 1000%osan sajnos :(

Mindenki olyan magának való stb nem igen ismerkednek már neten sem.


2016. jan. 19. 11:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
50%
Miről beszélsz?! A PC előtt a Minecraft világában élve persze, hogy nem fogsz senkit sem találni. Ahhoz azért illik kimozdulni és körülnézni. No, nem bulikon, hanem olyan helyeken, ahol normálisak vannak.
2016. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
Így van, már szinte senkinek nincs barátnője. A lányok nagy része meg már foglalt.
2016. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Az elsőtől kérdem,hogy milyen helyekre gondolsz? Fejtsd ki kérlek,köszi.

Másodiknak pedig nem feltétlen foglalt bárki is csak elvannak egyedül. (szerintem)

2016. jan. 19. 11:51
 4/41 anonim ***** válasza:
48%

Vagyok akkora lúzer, mint a haverjaim az élet minden területét tekintve, de nekem barátnőt szerezni nem okozott gondot 18 éves koromtól fogva, amikor először lettem szerelmes. Amikor annak vége lett, szinte "magától" jött az újabb 2 lány ismeretségből.


Éppen ezért szerintem lehet barátnőt szerezni. Hogy hogyan, azt nem tudom Neked megmondani, mert én meg barátokat nem tudok szerezni és én meg ezt látom rettentő nehéznek.

2016. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

Nekem se megy, pedig jól nézek ki, és még pénzem is van.

Egyesek a beszűkült gondolkodásukkal azt hiszik, h csak ilyen dolgok kellenek a nőknek, de én tapasztalatból tudom, h ennyi önmagában nem elég nekik.

2016. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
én itt vagyok lassan 21 évesen és nekem egyálétaán nem volt..ami lett volna is egy az sem jött össze..Próbálok neten is. élőben annyira nem megy bulikban sem , időm sincs mert dolgozom szóval fene megette
2016. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
0%
Hát attól függ kinek, ha magas jóképű vagy, jó sportoló, jó zenész, népszerű, vagy sokat szoktál nőkre költeni, stb akkor könnyebb.
2016. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
Talalhatsz baratnot, a facebook es mas kozossegi oldalak nelkul is ha mashol is keresgelsz. Bar en ezt furanak tartom, a szerelmet ne keresd, az magatol jonni fog. :) az ismerkedes persze nem konnyu dolog, de erre ra kell erezned hogy szolits meg egy csajt pl aki tetszik. Menni fog ne keseredj el. :)
2016. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy barátnőt szerezni az mindenkinél más mások az igényeik az embereknek. Lehet pl azt írod x-edik válaszoló,hogy lehet barátnőt szerezni,de ami neked ok az lehet,hogy nekem meg nem jó vagy az a valaki hozzám sem szólna akivel te tudtál beszélni. Sok lány van aki tetszik és nem kellek nekik vagy nem akarnak senkit,bárhol is járok.

Régen nem így volt ez és igaz 32 leszek,de azért annyira nem vagyok öreg (még) meg nem nézek ki rosszul sem.

2016. jan. 19. 12:16
 10/41 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom elmész valami közeli nagyvárosba, úgy szokás.
2016. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!