Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az gáz, hogy 17...

Loooren kérdése:

Szerintetek az gáz, hogy 17 évesen még szopom az ujjam?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 20:01
1 2
 11/14 jam007 válasza:
Lehet kapni cumi formájú gumi cukrot.
2016. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én akkor hagytam abba (6-7-8 éves korom körül) amikor fogszabályozóm lett....nem mondom, hogy kell, de valami izét, kérhetsz fogorvostól hátha ad ötletet....ugye nekem már akkor tök kényelmetlen lett a fogszabályozótól...
2016. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ami gáz a fogsor sőt az egész szájberendezés deformitása-ennek következtében,és a költéges helyreállítási procedúra.

a kiváltó ok,az sok minden lehet és amennyiben nem kinevetni akarjuk az illetőt,akkor feltételezhető,hogy egy trauma áll a szokása mögött.

ennek kiderítése-szakember feladata.

igen jó eredménnyel lehet kikerülni ebből,de sokszor elég egy kemény szigor önmagunktól.

és türelem.

2016. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nyilvan utolsonak igaza lehet....de gyakorlatilag lehet csak lusta leszokni rola....sajnos en mindig is ragtam a kormom...neha eszre se veszem...nem ilyan ocsmany veresre....csak kb., mint egy teljesen levagott korom...sajnos lusta vagyok leszokni.....ennel nagyobb bajom ne legyen....mellette ertelmes okos ember
2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!