Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma megláttam hogy valójában még undorítóbb az emberi társadalom mint gondoltam..láttam facera kirakva egy posztot (amiben az volt hogy egy volt 19éves fiú (Frank Wolf) felakasztotta magát a "hozzászólások" miatt..most egyszerűen semmihez nincs kedvem..ez 2napja tart de olyan szinten (festik a héten a sulit szóval nem kell menni)hogy egy kortyot sem ittam meg nem is ettem semmit..Tudom hogy milyen mert nekem oylanokat mondanak az osztálytársaim hogy dögöljek meg stb..szerintetek mit csinálja hogy ne legyen ez?

13L



2016. jan. 26. 16:22
1 2
 1/12 Firedoom ***** válasza:
Vagy ide vagy privátba leirnad, hogy mi folyik nálatok az osztályban?
2016. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hagyd rájuk vagy orditsd le őket csak addig mcsinálják amig látják hogy rossz neked tőle. a gyerekek kegfyetlenebbek mint a felnőttek. végezetül pedig ne tedd tönkre mgad azzal hopgy érdekel mások mit mondanak vagy gondolnak rólad kritizáld te saját magad.
2016. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen az emberek idióták, ehhez kétség sem fér. de nézz magadra, te még jobb lehetsz, és lehet, hogy jobb is vagy náluk. le szard őket, ne érdekeljenek az idióták. keress normálisabb embereket, hogy barátkozz velük, hogy ne legyél egyedül. tanácsolom továbbá, hogy egyél és igyál egy jót.
2016. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
most vagyok 6.-os tavaly félévbe mentem már akkor elkezdtek csesztetni a kinézetemmel mert nem vagyok egy hajszál meg a tesi tudásom sem a legjobb..(3-4es tanuló vagyok de törekszem a jobb jegyre)de nállunk ugye aki béna tesiből azt eleve szekálják és ugye nekem ebből rohadtul elegem lett beszóltam a "főmenő"nek (mert nállunk olyan is van hogy menő stb..)és ugye ebből jöttek a beszólásaik..(össz vissz 2lány van az osztályba akik rendesek velem)de ez az én hibám mert ha nem reagálom túl a dolgot nem lenne ez csak ugye az hogy a sok haver közül eljönni amiatt mert a szüleid elváltak (és te otthon voltál persze..)azóta persze valamennyire javult a helyzet...csak nekem van egy olyan érzésem hogy miattam váltak el...se a tesómmal (19l) sem anyámmal nem a legjobb a viszonyunk bár anyámmal még rendesen elbeszélgetek meg minden..apukám most külföldön van munka miatt..na ennyi és bocsi hogy sokat írtam..
2016. jan. 26. 16:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a kedves szavakat :)
2016. jan. 26. 16:43
 6/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok

egyél tényleg egy jót aztán feküdj le aludni (nem gáz hogy korán van legalább kipihened magad)

Holnap meg ha bemész ne is érdekeljenek csak az első pár nap lesz nehéz, én középsulit váltottam 3x az utolsóban nem cseszegettek hanem inkább féltek tőlem (nem tudom miért) nem a suli volt az életem úgy voltam vele mint egy munkahellyel ami nem a legjobb, bementem elláttam a napi feladatot hazamentem és a bgarátaimmal voltam .

2016. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
suli max 8 óra egy napodból ne tedd tönkre a többi 16ot
2016. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szülőknek mondd el ha lehet és tanárokkal is beszéld meg .
2016. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 as a szüleimnek inkább nem mondom el..köszönöm a válaszokat ^w^:D
2016. jan. 26. 16:50
 10/12 anonim ***** válasza:

A világon sok kíméletlen hülye rohangál.Sajnálom ami téged ér, vígasztaljon hogy nem mindenki ilyen, én sosem piszkáltam senkit és nem is értettem miért kell.


Megteheted hogy összekapod magad és változtatsz, sportolsz, figyelsz arra mit eszel.Ha sikerül nem tudnak majd támadási felületet találni rajtad.Kiállhatsz majd a többiekért...

2016. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!