Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne minden más?

Hogyan lehetne minden más?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok.Az életem,hát eléggé szánalmas.Hétköznap munka,hétvégén meg nézek magam elé,nincs már ami lekössön,rengeteg dolgot vettem,pl konzol,telefon stb.Mindre ráuntam,és olyan feleslegesnek érzem magam.Nincsenek barátaim,jelenleg barátnőm sem,pár hete lett vége,elegem lett abból amit velem csinált,ezért szakítottam.Szerelmi kapcsolatok sokszor adódtak,de barátiak nem.A munkalyen is sok fiatal van,és sokkal dolgoztam is,de nem alakult ki semmi.Sajnos sokáig rászoktam a drogokra,és nehezen,de napok óta leálltam vele,de most hogy nem csinálom elő jöttek gondolotok.Pl:"Mi értelme az életnek?","miért megyek dolgozni mindennap",de ez nálam olyan hogy még mindig dolgozok inkább,csak ne magamba legyek.Már hónapok óta nincs facebookom,sem semmilyen közösségi hülyeség,egyszerűen rossz,amivé lett ez a világ.Minden interneten zajlik,ismerkedés stb,és álltalában mindennek az internet az oka is,pl:szakítások,ilyesmi.Persze függ attól,hogy ki milyen,de mindenki más.De én befejeztem ezeket az oldalakat is.Én szívesebben ismernék meg embereket élőben,mert szerintem úgy az igazi.Tehát lényegében,úgy érzem semmit se ér az életem,mintha egy robot lennék.És számomra minden nap egyforma.Hazajönni munka után,és szenvedni az egyedüllétben.A drogok arra voltak jók,hogy szinte zombivá tettek agyilag,és semmire se tudtam gondolni,de vissza szokni nem szeretnék,mert már majdnem az életembe került az egész.Nem tudom mit tehetnék,se társaságom,se ismerettség.Szórakozóhelyre sosem jártam,és egyéb ilyen jellegű helyeken sem,előre is köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 17. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyen állatod. AZ állat cuki, lehet simogatni, nem csal meg, nem hazudik, meghallgat. Megnyugtat és mindig van valakit. AZ állat hasznos. Legyen hörcsög, csincsilla, patkány, egér, tengerimalac, nyúl, teknős, papagáj, kígyó, leguán, hal(jó, ezt nem lehet simizni...), macska, kutya, ló. Na meg sportolj! Lovagolj pl., ott ismerkedhetsz is. Ráadásul sok a csajszi :P
2016. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van benne valami :D !
2016. febr. 18. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondom Én :D
2016. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!