Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek igaz az hogy?

Szerintetek igaz az hogy?

Figyelt kérdés
Végső soron mind egyedül vagyunk .
2016. febr. 20. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, párja végül is csak a zokninak van.
2016. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a szomorú hogy igen... És amikor találunk valakit akiben minden meg lenne az egy szemétláda de mégis foggal körömmel kapaszkodaz hozzá de nem őt szereted hanem aki lehetne :"D 18L
2016. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van aki tobben van, de azt megprobaljak meggyogyitani...
2016. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy pillanat biztosan van az életben,amikor igen...
2016. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos értelemben igen, mert senki nem dönthet helyetted jól, vagy rosszul. De másrészről mégis sokkal inkább azt mondanám, hogy soha nem vagy egyedül, még ha azt gondolod se.
2016. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mikor ezt mondják a halálra gondolnak. Nem tudjuk mi van utána és azzal úgy is egyedül kell szembenézned.

Végső soron egyedül vagyunk, DE pont emiatt mégis együtt. Ugyanazzal a veszéllyel nézünk szembe ugyanakkora erővel. Mindenkinek eljön ez a pillanat, és lehet hogy nem tudjuk, de akkor mind együtt vagyunk.

Ez olyan mint amikor az ember egyedül nyomja otthon a fekvőket. Már majd kihal a fáradtságtól, de érzi hogy a világban nem csak ő van így, érzi és tudja hogy mások ugyanilyen helyzetbe vannak és nem adják fel ezzel biztatva a többieket. Ő miért tenné? Lehet hogy egyedül van a szobában, de az életszituációban nincs egyedül. Szép az élet mi? :D

2016. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os válasza nagyon tetszik :) Minden szavával egyetértek!

Párszor volt csak olyan pont az életemben, hogy az éreztem, egyedül vagyok.

De még ha át is mentem sok nehézségen, mostanra ez mind megedzett, és pont hogy empatikusabb lettem tőlük.

És ha valaki bajban van, annak szívesen próbálok segíteni, és ettől az érzéstől azt érzem, hogy összeköttetésben vagyok az emberekkel. Bár nincs sok barátom, és a családom is nagyon megfogyatkozott, de a segíteni akarás megtölt és azt érzem, az emberiség összetartozik. (persze aki ártalmas másokra, az más tészta, de az átlagról beszélek)

2016. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 elwera ***** válasza:
Részben, de ha van egy kutyád aki ragaszkodik hozzád, ha vannak barátaid, szeretőd, családod, akkor ők azért veled vannak.
2016. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Alapvetően igen, de ez közel sem rossz, az a baj, sokan rossznak gondolják, ezért keresnek égre fökdre BFF-et, örök szerelmet, stb... úgy akarnak önmagukhoz illő embert keresni, hogy nem is ismerik saját magukat sem, a félelem, a társadalmi normák, a nevelés, kiöli azt csodás teremtmény ami kezdetben midenkinek adott. Olyan elnyűgöző a puszta létünk, de mégis a kocsikkal, pénzel stb vagyunk elfoglalva... ez az ami szerintem igen szánalmas
2016. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*9vagyok, még hozzátenném a válaszomhoz, 'ismerd meg a megismerőt, s a világot is ismerni fogod'
2016. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!