Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok összeszedni...

Miért nem tudok összeszedni egy barátnőt?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, barátnő nélkül. Van állásom, új kocsim, rengeteg barátom, haverom, de valahogy a barátnő nem jön össze. Régebben volt egy több mint 3 évig tartó kapcsolatom, de ennek már több, mint 5 éve és azóta képtelen vagyok új barátnőt összeszedni, pedig próbálkoztam már csomószor. Többször hívtam már el rövidebb-hosszabb beszélgetések után csajokat randira, vagy csak meginni valamit, de amikor erre kerülne a sor, mindig lemondják, mert vagy ez jön közbe, vagy az, vagy már egyből közlik, hogy most két hétig még nem jó, aztán majd valamikor talán, vagy ilyesmi. A családomban meg mindenki csesztet már, hogy mikor lesz már barátnőm. Már olyanoknál is próbálkoztam, akik nem is tetszenek, de egyszerűen semmi eredmény. Szórakozóhelyek nagy részén is csak tinilányok vannak már, korosztályom beliekkel nagyon ritkán találkozom.

Jár még valaki ilyen cipőben? Min kellene változtassak?


2016. febr. 21. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

"Már olyanoknál is próbálkoztam, akik nem is tetszenek"

Lehet, akkor csak ilyeneknél kéne?

Az egy dolog, hogy olyanokat keresel, akik tetszenek, de vajon te tetszel-e nekik?

Sok embernél nincs összhangban az önmagáról alkotott képe a valósággal.

2016. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De olyannal hogy kezdjek bármit is, akit nem találok abszolút vonzónak?
2016. febr. 21. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján nem a szokásos a hiba,vagyis a nőktől való para.

itt apróbb taktikai baki van csak,mert az eleje jó.

megismered a nőt,jó is vagy nála,aztán a randi lezsírozásánál bukod az egészet,vagyis elveszíted az érdeklődését.

szerintem a shit teszteket nyeled be csúnyán,a kontroll megtartásban sem lehetsz erős,és az alap kereted is halovány,mert nem te teszel szívességet a nőnek hogy találkozol vele,hanem nálad az az alap,hogy nő tesz azzal hogy randizik veled.

ezekre jobban odafigyelnék,főleg ha mindig hasonlóan úszik el a dolog.

2016. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ne erőltesd, majd jön magától. :) Közhelyesen hangzik, de gondolj bele, az intelligensebb emberek nehezebben találnak párt, mert nem mindegy nekik, hogy kivel vannak együtt. Rajtad látszik, hogy erőlteted, mert a számodra közömbös lányoknál is próbálkozol, aminek szerintem semmi értelme. Legyél lazább, nem vagy még öreg, nem vagy lekésve semmiről, más véleményével meg ne foglalkozz. :)

Inkább élvezd az életet, és örülj, hogy van állásod, és nem utolsó sorban örülj, hogy vannak barátaid! :)

Az igazi barátnőt pedig majd megismered, türelem, érdemes várni rá. Majd érezni fogod, hogy ki lesz az igazi, aki számodra is bejön, és aki számára is majd te fogsz kelleni.


Sok sikert! :)

2016. febr. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keresési technikádon.

Nem lesz könnyű.

De ugye tudod, egy kapcsolathoz személyiség kell, nem kocsi, állás s barátok?

Csak olyanoknál próbálkozz akikben van valami ami esélyt mutat egyén személyiségének passzolására tiedhez.

2016. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HúÚúúÚÚúúÚú van új kocsid és mégsem omlanak a karjaidba a nők?? AZTA!! nem is értem!!!44!4! -.-
2016. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah, lehet az a baj, hogy nem BMW. :D
2016. febr. 25. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
kor stimmel előző kapcsolat hossza stimmel bár volt utána még 4-5 futó kapcsolat és egy egy éves ahol volt egy kisgyereke a lánynak, autó 10 éves de állítólag szép, én is gyakran ráírok társkeresőn olyan lányra aki nem tetszik elsőre vagy meg győz a belső szépsége vagy csak egy kis gyakorlás (úgy tartom,hogy mindenkitől lehet tanulni) . Sok bárát hibázik nálam mert mindenkinek van párja munkám során ritkán találkozok lányokkal, eleinte azt hittem akik társkeresön vannak lányok azoknak én teszek szivességet hogy rájuk irok én vagyok a fehér herceg a lovon de kiderült nekem kell meg gyözni hogy jobb vagyok a napi 20 pasitól aki rájuk ir. Tehát azt kell kihangsúlyozni hogy te vagy a legjobb lehetösség amit megkaphat, asszem a szöveggel van a baj vagy a non verbális kommunikációval nem tudjuk meg győzni a lányokat arról hogy a legjobbak mi vagyunk. Ha komolyan tetszik valaki asszem nem direkt módon kell felkelteni az érdeklődést, magyarul baráti körben legyen jó híred ha lenyomoz közös ismerősöknél lássa hogy komoly megbízható pasi vagy de kicsit vad is (szeretik ha pasin lehet kicsit nevelni) ne egy papucs jelöltet lássanak benned, légy izgalmas és kicsit nehezen elérhetö.
2016. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!