Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom hogy kéne ezt...

Nem tudom hogy kéne ezt felfognom, segítene valaki?

Figyelt kérdés
14, lassan 15 éves kicsit félénk lány vagyok. Ma az utcánkban két bicikliző srác olyan 18 év körül srác megszolított görkorizás közben.Beszélgetni akart,nem ismertem, ezért tovább folytattam, gondoltam majd csak elmennek,de az egyik követett széles mosollyal.Kérdezgetni kezdett,majd azt mondta hogy tetszem neki.Erre én azt hogy az az ő baja.Megkérdezte hogy nem cserélünk-e telefonszámot,én meg azt hogy nincsen telefonom,és gyorsan haza siettem,szoltam a szüleimnek,de mire kimentek már nem voltak ott.Még mindig remeg a lábam és félek kimenni. Nem tudom még egyszer megfog-e történni, vagy csak poénkodni akartak.Segítség!

2016. ápr. 2. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én inkább örülnék ha valaki hozzám szólna hogy tetszem neki
2016. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi,nem kell azért ennyire félned!

Elképzelhető,hogy komolyan gondolta,hogy tetszel neki.Viszont te is a tudtára adtad,ha közvetve is,hogy nem akarsz semit tőle.Szóval ha van egy kis esze,akkor felfogta,és nem hiszem,hogy többször fog piszkálni.

2016. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Firedoom ***** válasza:
56%
Nincs okod felni. Egyszeruen tul tolakodó volt a srac. Valoszinuleg tenyleg csak ismerkedni akart.
2016. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt szokták ismerkedésnek hívni. :D Lehet kicsit tolakodó volt a srác, valszeg tetszettél neki.
2016. ápr. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy ma megint megtörtént,annak ellenére,hogy szerintem látszott rajtam hogy nem igazán érdekel.És igazából jóval többnek tűnt mint 18.Megmondtam hogy mennyi vagyok, hátha akkor békén hagy de azt mondta nem probléma.Ezért most megint félni kezdtem.
2016. ápr. 3. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb,ha megint odajön,mond meg neki,hogy hagyjon békén,te nem akarsz tőle semmit.Utána talán békén hagy.Viszont ha esetleg ezután sem,akkor ez már zaklatásnak minősül,tehát tehetsz,vagy a szüleid tehetnek feljelentést,ha máshogyan nem lehet ezt megoldani,és ha tényleg annyira zavar,és félsz.
2016. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!