Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

23 éves budapesti joghallgato fiu vagyok.

A szuleim szinte egymas utan, 2 ev elteressel haltak meg, nagyon kozel alltam hozzajuk, nagyszeru csaladot alkottunk es Ok is remek emberek voltak, igazi peldakepek a maguk nemeben.

2 idosebb batyjam (feltestverek) van, mind a kettojuknek sajat csaladjuk es sikeres intenziv karrierjuk van.

Van egy baratnom, akivel 5-ik eve alkotunk egy part, szeretem, o a mindenem.

Viszont olykor olykor ram tor a kegyetlen magany, az igazi ures tatongo egyedullet es semmivel nem tudom csillapitani ezt az urt.

Tul fiatalnak erzem magamat ahhoz, hogy egyedul legyek, es a maganyomat csak a parom tudja nem csak csillapitani, hanem megszuntetni. Viszont vele nem olyan mint reg, ugy erzem, hogy nem a szerelem, hanem a szeretet tart mellette. Imadom mint embert, o az edesanyam, az edesapam, a nagyszuleim es a legjobb baratom is egyben. Persze vannak barataim, sok lehetosegem van elutni az idomet, de en minosegi tartalmas pillanatokat szeretnek megelni.

Tobb lehetosegem volna megcsalni ot, de nem akarom elarulni, megis vonzz az ismeretlen.



2016. jún. 13. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem Kedves Kérdező,az egyáltalán nem baj,ha 5 év után a szerelemből szeretet lett. Ez a természetes. Evvel békülj ki. Illetve ez az utolsó megnyilvánulás ("vonz az ismeretlen") szerintem mindenkivel megesek,elég annyi,hogy hűséges maradsz. Nem az az elismerésre méltó,hogy lenne lehetőséged megcsalni,hanem az,hogy ennek ellenére nem teszed.

Írtad,hogy vannak barátaid. Biztos elég jó,közeli barátok? A leírtak alapján azzal küszködsz,amivel most én is. Nekem nincs igazi barátom,így mindenben a páromra támaszkodom. Lehetséges,hogy neked is csak egy olyan "legjobb barát" kell akire lelkileg is támaszkodhatnál. Ilyet persze nem feltétlen lehet keresni,de abból nincs gond,ha új arcokat ismersz meg. Ha megteheted és barátkozhatsz,akkor hajrá!! ;) Én ezt tanácsolom neked! :D

2016. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!