Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Tudom hogy valaki számára nevetséges lehet hogy itt ilyet írok de már kifutottam az ötletekből mit csinálhatnék.Egyedül vagyok és már nem bírom.A szüleimet nem érdekli a többieknek meg csak akkor kellek ha kell nekik valami.Én csak jól akarom érezni magam.Örülni hogy élek de ez nem igazán megy.Volt aki ajánlotta hogy öljem meg magam úgyse hiányoznék senkinek,de ez nem akarom.Csak végre egyszer azt akarom hogy érezzem hogy tartozok valahová.Ha volt türelmed végig olvasni és beszélnél velem kérlek írj privát üzenetet. 15/L

2016. jún. 22. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
na írj :)
2016. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Fel a fejjel! Mindenkit szeretnek. Nincs olyan ember, akit ha egyvalaki is szeret, ne lenne szeretve. Természetes, hogy néha elveszettnek érzed magad. De tudd, ez csak átmeneti állapot. Írj bátran. :)

16/L

2016. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia :) szerintem nagyon fonros lenne,hogy a szüleiddel komolyan beszélj erről. Ültesd le őket,beszélgess velük,kérj tanácsot. Egyébként én is jasonlóan érzek...igyekszem mindent megtenni a barátaimért de őket nem érdekli,hogy mi van velem...van olyan persze akit igen és segítünk egymásnak

de alig tudok vele talizni/beszélni...és hát nem ugyanaz...most hogy itt a nyár különösen egyedül vagyok...de pl eljárok futni,takaritok,filmet nezek,munkát keresek,ha pedig,tudok elmegyek itthonról. Szóval nehéz az emberekkel én is tudom,de nem tart örökké ez az állapot :D 16/f

2016. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
Nem vagy nevetséges, erre ( is ) való ez az oldal. Fel a fejjel. :)
2016. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tartozol, csak nem ismered többieket. Jó emberek csoportjába tartozol. Már tegnap is rád írtam, de szeretnék segíteni. :)
2016. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen az az új hobbid, hogy idegenekkel beszélgetsz gyakorikérdéseken.

Elég ugyanezt a kérdést kiírnod párszor, kapsz vagy 100 levelet, és kiválasztod magadnak a színpatikus embert akivel tovább beszélgetsz.

2016. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!