Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden esetben erkölcstelennek...

Minden esetben erkölcstelennek számít a prostituáltak igénybevétele?

Figyelt kérdés
Lassan harminc vagyok, de még nem volt barátnőm, csak randik, egyéjszakás kalandok. Rengeteg gondoltam arra, hogy ha lesz családom akkor milyen lesz, hogyan fogok velük élni, de ez az álom napról napra homályba vész. Hiába keresek pénzt, maximum magamra költhetem, semmilyen programra nem tudok elhívni senkit, mert nem ér rá vagy egyéb kifogást talál, mindenki leráz az első néhány alkalom után. Néha az öngyilkosságon is elgondolkozok, de minden erőmmel azon igyekszem, hogy megpróbáljam boldognak érezni magam és ne gondoljak arra, hogy magányos vagyok. Rendkívül frusztrál a szexuális élet hiánya, már tényleg az lebeg a szemem előtt, hogy hagyom ezt az ismerkedéses hülyéskedést, mert úgysem jön össze soha semmi és inkább elmegyek havonta 1-2 alkalommal egy hivatásoshoz és akkor talán nem fogom olyan rosszul érezni magam. Szerintetek ez még mindig nem elég ok arra, hogy prostituáltakra költsem a pénzt?
2016. júl. 3. 11:06
 1/10 anonim válasza:
82%
Nem az a gond, hogy erre koltod-e a penzt vagy sem. Hanem, hogy 30 evesen szerinted boldogga fog tenni teged az, ha valaki penzert szexel veled. Ha majd ott fekszel jusson eszedbe, hogy ennek a lanynak sincs am kedve ott lenni, szive szerint fogna magat minden masodpercben es lelepne. Ja, meg hogy te vagy aznap kb 20. :D szerintem ha ennyire magad alatt vagy inkabb egy pszichologusnak fizess es ne egy prostitualtnak. Aztan probald meg egyenesbe hozni az eletedet.
2016. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz: annál nagyobb idő- és pénztemető nincs. Előveszi a kis papírkáját, jegyzetel, közben mondogatja, hogy "Hát igen, vidámnak kell lenni, odamenni az utcán a hölgyekhez és elhívni egy kávéra és mindjárt lesz párkapcsolat!" és ezért fizetek 10ezret óránként. Kérdez pár dolgot a gyerekkoromról, aztán mond egy klisét!
2016. júl. 3. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem jó semmire, ne is menj hozzá, csak lehúzás. Először is valami hobbi kellene neked, ahol emberekkel tudnál ismerkedni. Én kicsit több, mint fél éve járok edzeni, és rengeteg embert ismertem meg.
2016. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van hobbim, próbálok embereket megismerni, de sokszor mélypontra kerülök.
2016. júl. 3. 11:44
 5/10 MZ.per.X ***** válasza:

+1 az elsőre.


Én ezért nem mentem el soha prostituálthoz, mert az egész csak üzlet, neki sincs kedve egy ronda pasihoz, és alapból nem ér annyi pénzt egy dugás.

2016. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa, hogy az erkölcstelen szot használtad. Miért lenne a prostizás (önmagában!) bármikor is erkölcstelen? (Persze hacsak nem valláserkölcs oldalárol nézed?)
2016. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rá vagy görcsölve az már régen rossz. Esetleg próbálj meg egy kis időre elszakadni a témától, kösd le magad mással. Ha nem feszengsz ennyit miatta és lazábban kezeled majd a helyzetet talán jobban is fog menni egy esetleges későbbi randi vagy találkozó. Nem tudom, hogy a randikon mennyire érződik rajtad, hogy ennyire kétségbeesetten vágysz már egy partnerre, de ez nem túl nyerő, főleg egy első randinál.

Személyes tapasztalat mondatja velem azt, hogy ha az ember felhagy a görcsöléssel sokkal könnyebben rátalál arra, amit keres. És ha ez kicsit is vigasztal, egy kedves barátnőm 34 évesen találta meg élete párját, akivel lassan 5 éve együtt vannak, házasok, már 2 gyerekük van stb. Nem vagy még lemaradva semmivel.

2016. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ne írjon senki semmit a kérdezőnek, mert igazából nem kíváncsi a tanácsokra, csak azért írta ki a kérdést, hogy vállon veregessük, hogy menjen nyugodtan prostihoz, semmi nincs abban, nem erkölcstelen. Aki nem azt írja, amit hallani szeretne, feleslegesen ír.


Amúgy meg ez az ezredik ilyen kérdés, ha tényleg kíváncsi vagy a válaszokra, keress rá azokra.

2016. júl. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt a problémát amit leírtál, a prosti nem oldja meg. Esetleg annyit segíthet, hogy lazábbá válsz a nőkkel szemben. Próbálkozz a tinderen. Lehet, hogy azért nem jön össze, mert nagyon rágörcsölsz.
2018. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne tedd.
2019. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!