Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Otthonról dolgozom gépen,egész nap bent vagyok,barátnőimmel alig beszélek,a munka miatt ideges vagyok sokszor kedvtelen,a barátommal is most szakítottunk(közös megegyezés szóval nem emiatt van),az otthoniaknak mondtam h jó lenne más munka vlki pártolja vlki nem,(mert itthon vagyok mi kell még)csak úgy érzem emiatt rossz amikor pedig emberek közé kell mennem,nincs kivel elmenni sétálni v csak úgy elmenni vlhova pihenni,mindig előbb csak a munka,ezért érzem h hiába vannak körülöttem mégis egyedül vagyok.Ti mit tennétek,először nekem kellene változtatni hol kezdjem?Másik munkát keresni nehéz volna itt vidéken.Köszi a válaszokat előre is 19/l

#munka #egyedül #nincs társaság
2016. júl. 5. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokan vágynak arra hogy otthonról dolgozzanak. Ez nem lehet akadály. Nem hiszem 0-24-ben dolgozol. Inkább az időbeosztásodon változtass. Nekünk is van egy szomszéd aki otthon gépről dolgozik. Ő nem a munkához igazítja a programjait hanem a munkát a programjaihoz. Vagyis akkor dolgozik mikor ráér. Van hogy este, van hogy reggel, van hogy délután de olyan is hogy hajnalban. Próbálj ne kimaradni a programokból az ismerőseiddel mert lehet egy idő után már nem hívnak sehova mert "ugyse ér rá".

Remélem segítettem. 18/f

2016. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgí gondolom h valóban váltanod kéne,ha nem is azonnal de pár éven belül.

Fiatal vagy most kezdődik az élet,ne feltétlen olyan munkával kezdj ami kiszorítja a szociális életet.


Először próbáld meg a munkát meg a szabadidőt is összeegyeztetni,ha nem megy,akkor más munkát csinálj.



MINT AHOGY EMLÍTETTEM elég fiatal vagy (mondjuk énis 20) de a lényeg h ekkor bulizz mozdulj ki amikor tudsz ,mert ekkor szükségeltetik a társas életmód.Ha felmeészti az energiád a munka akkor sajnos (ha jól keresel ha nem) valamiylen módón változtass.

Főleg h szakítottál a barátoddal,pláne kellene melléd a társaság és a kikapcsolódás a feltöltődés

20 /f

2016. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm h válaszoltatok,segítettetek vele:)
2016. júl. 5. 15:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!