Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha ez van?

Mit csináljak ha ez van?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve nem voltam sehol, csak oda mentem, ahová kötelező volt elmenni. Így nyilván semmilyen emberi kapcsolatom nincs, és nincs semmi élményem sem, amit megoszthatnék.


Nem voltam még bulizni sohasem, a strandon is 10 éve nem kb.


Viszont ezen nem tudok változtatni, mert annyi gátlás van bennem, pl. nem tudok megszólalni, félek az emberektől és ilyesmik. Mit tegyek?


21/F


2016. júl. 6. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Neveld át tudatalattid.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tollbogre ***** válasza:

Sztem " kényszerítsd" be magad közösségekbe, pl több személyes sport, munkahely, önkénteskedés. Nézz filmeket, olvass könyveket, ezek segítenek megszokni újra az emberi kommunikációt- reakciót, arc mimikát, nonverbális kommunikációt.

Járj pszichológushoz és beszélgess gyakrabban a családtagjaiddal. Szervezz programokat nekik, hisz velük általában könnyebben beszélget az ember.

2016. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hova valósi vagy?
2016. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!