Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek párkapcs...

Van itt olyan, akinek párkapcsolat tartós hiánya miatt huszonéves korára tönkrement az élete?

Figyelt kérdés
Én nagyon efelé tartok, a tanulmányaimra is hatással van a kezdeti stádiumban levő depresszióm, elvesztettem a motivációmat, semmi nem érdekel. Semmi jövőképem és fogalmam sincs mi lesz velem. A legrosszabb, hogy magammal nem vagyok leginkább megelégedve és szó szerint utálom magamat. Egész nap csak céltalanul internetezek, miközben a nem létező karrierem kezd romokba dőlni. Van ilyen hozzám hasonló ember, és ha igen, hogy lehet ebből az állapotból kimászni?

2016. aug. 7. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
nemed?
2016. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem mondanám hogy teljesen tönkre ment az életem, de volt egy időszak amikor megindultam afelé erősen. Mostanra talpra álltam de ígyis van hogy napokra elfog a letargia a magányom miatt.
2016. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos én is így vagyok vele. Egy éve mentem egyetemre, azt hittem jobb lesz és hátha találok valakit, de nem. A családom hiánya még lejjebb nyomott és most már szorongok is emiatt. Egyelőre nem látom a kiutat. :/
2016. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1: Szerinted? Egy nő általában nem a párkapcsolat hiánya miatt szokott depressziós lenni, mert mindig akad valami alkalmi szexpartner, akivel ellazulhat. Én viszont még sosem voltam nővel. Már az a tudat is óriási lökést adna, ha valaki időnként vágyna rám.
2016. aug. 7. 23:13
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

de miért nem fizetsz érte?

erre vannak 100ával.

elmész párhoz heti 1x pár hónapig,megtanulod az alapokat,megszünteted a gátlásaidat,megszokod a női testet rákattansz és utána menni fog lóvé nélkül is.

2016. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Es te mit teszel ezert? Miert varod hogy befektetes es kockazat nelkul a legjobb bombanok az ajtodon kopogjanak? Mert attol hogy itt sirsz ezen, nem lesz jobb. Es kifogasok mindig lesznek.
2016. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert "párkapcsi" hiány miatt depressziósnak lenni szánalmas. Ezt olyan nőként mondom, aki soha még egy fiú/férfi kezét sem fogta meg (romantikus indíttatásból).
2016. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MZ.per.X ***** válasza:
76%

Off, de bírom hogy az ilyen kérdéseknél mindig az az első visszakérdezés hogy fiú vagy lány vagy?


Ha lány akkor elkezdenek levelekkel bombázni hogy ismerkedj velük, ha fiú akkor meg megmondják hogy menj k..vázni és dögölj meg egyedül. :D

2016. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MZ.per.X ***** válasza:
34%

Amúgy hogy lehet kimászni? Úgy, hogy önsajnáltatás helyett célokat keresel magadnak, amikért küzdesz.


Tanulni kell így is úgy is, akkor próbálj meg jobb lenni benne. Céltalan netezés helyett tanulhatsz nyelveket, eljárhatsz tanfolyamokra, csinálhatsz egy csomó közösségi dolgot.


Vagy egyedül is lehet ezer dolgot, kirándulni, bringázni, kondizni, ha sokat sportolsz akkor még jobban is fogsz kinézni és több önbizalmad lesz, az meg hosszú távon vonzóbb mint hogy egész nap a gép előtt döglesz.

2016. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
párkapcsolat hiánya miatt tönkremenni? Hálát adok az összes istennek, meg a sorsnak, meg a felsőbb hatalmaknak hogy az én életemből ezt kizárták!
2016. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!