Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találhatnám meg igazán...

Whitewolf19 kérdése:

Hogyan találhatnám meg igazán a helyem és hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Üdv! 21 éves vagyok... úgy nőttem fel, hogy a legtöbb embert nem érdekelte az.. ami engem igazán. Sokat voltam egyedül, de társaságba is előfordult.. előfordul, hogy egyedül érzem magam. Magamról annyit.. szeretek olvasni, edzeni járni,olykor futni bicajozni. Ebböl kifolyólag életvitelem is ezt követi. Nem iszom és nem dohányzom. Buliba nagyon ritkán járok, elvagyok valameddig 2-3 óránál nem több,majd taszít, hogy körülöttem mindenki iszik sokat meg cigizik. Inkább kulturális események.. fesztiválok, ahol tovább jól tudom magam érezni, na meg néhány koncert. Szeretem a történelmet és érdekelnek a világ dolgai. Természet is közel áll hozzám. Most jobban előjött bennem ez a sok negatív érzés, mert véget ért egy közel két éves kapcsolatom, akiért én igyekeztem mindent megtenni.. ő volt nekem az első kapcsolatom és nem tudom elfelejteni.. körül nézek akárhol nem találok mást. Őt keresem szinte mindenben. Érzek iránta, pedig egy más valakivel találkozgat.. részben miatta is ért véget.. Nem értem ezt se miért történt, a választ ő sem tudta megadni rá.. Most megyek egyetemre, azt mondják új dolgok várnak ott, de attól nem fogom tudni ezt sem feledni. Ami én vagyok az nagyon mély... előre is köszönet a válaszokért.

2016. aug. 10. 11:58
 1/8 timi150 válasza:
50%

szia!elolvastam a leveledet és nagyon szépen fejezted ki magad!ha igazán szereted őt,fogadd el.Másrészt:az élet néha nehéz,néha könnyű,olyan mint egy hullámvasút egyszer le egyszer fel.Ne add fel!!:) akik először szakítanak azok úgy gondolják,sose találnak mást.De te ne add fel!

A helyed azok között találod meg akik elfogadnak.Te is barátkozz és ők is barátkoznak majd.Csak légy türelemmel!Én is voltam már így,de most már jó minden!(remélem,hogy segítettem és hasznos volt ezek a mondatok :D)Sok sikert a jövőbe!

2016. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , hogy tartalmas választ írtál. Úgy érzem.az életem sose könnyű.. nem fogadhatom el.. hogy valaki kihasználta azt, hogy a bizalmába férkőzik és ellenem fordítja elfeledteti vele mennyire is voltam ott... Értem, de hogy találhatok olyan közegre.. aki egy kicsit is közelebb áll hozzám?
2016. aug. 10. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy most mész egyetemre.. Önts tiszta vizet a pohárba, és szerezz igaz barátokat!
2016. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen.. ekkora környezet váltásom még sose volt, a múlttól, valamint érzelmektől elszakadni azonban nem tudom hogyan tudnék.
2016. aug. 10. 23:54
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Najólvan mostmár! Elég lesz itt a nyávogásból! 21 éves fiatal vagy, az egész élet előtted áll még, annyi jó dologban lesz még részed! Itt kopogtat egy új lehetőség az ajtódon (egyetem), és te annak ellenére, hogy boldog lennél, a múltadon rágódsz. Mi lett volna, ha... Meg mi lett volna ha nem így, hanem úgy.... Ez már a múlt. Engedd el. Nézz a jövőbe, mert így ezzel, amit most csinálsz csak a drága fiatalságod idejét pazarolod. Gondold át, tudom, hogy igazam van.

Fell a fejjel! :) Legyen szép estéd!

2016. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van... így logikus épp ésszel.. tényleg így kéne tenni.. de a személyiségem ilyen..
2016. aug. 11. 22:45
 7/8 Lia03 válasza:
Most fáj, meg minden, de nem jó ha csak tétlenül bambulsz. Rengeteg jó dolog van körülötted, amiben megtalálhatod a boldogságod. Ha feszült vagy stresszes vagy, vezesd le az energiádat sporttal, vagy egy kiadós sétával. Gondolj át mindent, és rájössz hogy te is úgy vagy a legjobb ha mosolyogsz.
2016. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem menni tényleg ha lehet.. mert meg is folytana ez a 4 fal... de én egy kis faluban lakom...
2016. aug. 13. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!