Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a videóról? (angol)

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem aranyos, főleg ahogy például azt mondja, hogy "there are so many beautiful girls here, but none of them give me a chance".


Egyébként elég beképzelt, és kicsit butácska, de alapvetően nem volt rossz ember szerintem. A magány kergethette az őrületbe.


2016. szept. 2. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ki ez a frusztrált idióta?
2016. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
I would have never dated him. Not because he's not looking cute or whatever, but because how he was thinking. If he got a girlfriend and a quite time later if she wanted to leave him and break up with him - he would've said no. in my opinion, he would have killed her and maybe himself too, since he's able to do that.
2016. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos?

Nézz utána, mit tett 2014 májusában.

2016. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bocs, látom a leírásból, hogy vágod.

Nem a magány, rengeteg a magányos ember, mégsem kezdenek gyilkolni. A gondolkodásával, életfelfogásával volt gond.

2016. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"A magány kergethette az őrületbe."


Simán el volt baszarintva az agya. Sok pasi nem fogja fel, hogy a nők nem tartoznak nekik semmivel.


Én sajnálom, hogy meghalt, a börtönben biztos lett volna barátnője.

2016. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, sok magányos ember van, de ennyire magányos borzasztóan kevés. A férfiak túlnyomó többsége 22 éves korára már szexelt vagy minimum csókolózott. Akik nem, azoknak a többsége nerd/geek, akinek megvan a saját baráti köre hasonló érdeklődésű emberekből, és 25 éves korukra általában összejön legalább egy lány. Szóval annyira magányos ember, mint Elliot Rodger, nagyon kevés van.


Azt nem vitatom, hogy nem volt teljesen normális, de nem lehet az egészet a személyiségére fogni. Szerintem, ha 15 cm-rel magasabb lett volna, és kicsit szélesebb vállú, könnyen lehet, hogy az a lövöldözés sosem történt volna meg.

2016. szept. 2. 22:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

# 6

Te is ugyanolyan komplexusos nyominak tűnsz a fogalmazásod alapján. Ezt a gyereket meg nem kell mentegetni. Egy selejt volt, aki azért nem talált magának nőt, mert mentálisan nem volt egészséges. Ezt pár mondat után is meglehetett állapítani róla. Hülye lenne bárki is egy ilyen mellett tönkre menni.

2016. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Te is ugyanolyan komplexusos nyominak tűnsz a fogalmazásod alapján."


Ennyire könnyen kivehető? Ezt szomorúan hallom.


"Ezt a gyereket meg nem kell mentegetni. Egy selejt volt, aki azért nem talált magának nőt, mert mentálisan nem volt egészséges."


Ha te ezt komolyan el is hiszed, akkor ajánlom figyelmedbe ezt az írást: [link]

2016. szept. 2. 23:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy egy redpilles link lesz a következő.

Nem értem az ún. férfijogvédők miért mentegetik ezt a csávót. Ugyanolyan szélsőségesen gondolkoztok, mint a radikális feministák vagy az amcsi szülői egyesületek. Addig rendben van a dolog, hogy a világ nem fekete és fehér...de könyörgöm, jól is nézett ki, volt pénze is, valamit csak elcseszett...oh wait, mentálisan beteg volt.

De csak nyugodtan avasd szentté. Nehogy azt hidd, hogy ő ugyanilyen empatikus lenne veled.

Egyik haveromnak például 28 évesen lett először barátnője.

Nem zakkant meg érdekes módon.

2016. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te kis nyomi. Szerinted a nőket nem a külsejük alapján válogatják? Már évszázadok óta ez megy, érdekes módon, mi elfogadtuk. Ti meg csak nyávogtok, mint a fürdős qrvák.
2016. szept. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!