Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miféle jó ismerkedős oldalak...

Miféle jó ismerkedős oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Sok időt töltök itthon egyedül, ezért szeretnék pár oldalt, ahol tudnék beszélgetni, ellenni, ahol leköthetem magam és a figyelmem. Tudom, hogy már minimum ezerszer volt ez a kérdés feltéve, meg is nézegettem az oldalakat, de vagy túl kevesen voltak fent, vagy sok volt a barom. Itt is beszélgettem már, de általában pár hét alatt megszakadt a kapcsolat. Angol is megfelelne, interpals az egyetlen, amit használok, de már kicsit unom, ismerem a chat.hu-t, ami ahogy elnézem 99%-ban már kamuprofilokból áll, hotdogot, próbáltam az omeglet, chatroulettet, de annyi farkat én még életemben nem láttam 5 percen belül :D

Minél többen vannak fent, annál jobb.

23/F


2016. szept. 15. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Eropolis, csak ott sok a homár sajnos..:D
2016. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hol laksz?
2016. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!