Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem talál meg a szerelem?

Miert nem talál meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Nem talál meg a szerelem, csak viszonzatlanul, magányos vagyok 18/L
2016. szept. 25. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanígy vagyok ezzel. Ez van.
2016. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni, menni kell elore. Nagyon fiatal vagy, ez a legjobb kor egy lanynal, legyél pozitiv es derulato :)
2016. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Üdv a klubban. 20/F
2016. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a legtöbben így vannak vele, csak irreálisnak tűnik az az elképzelés, hogy több a szingli mint a párkapcsolatban élők száma.


Mert, ha 100 ismerősből 5-nek párja van a facebookodon akkor a posztok 70%-a valami nyáltól locsogó szerelmes hírdetőtábla lesz. Meg az utcán is csak párokat látni, miért is, miért is, hát a magányos ember nem nagyon szervez programokat magával semerre.


De ha a filozófikus kérdésedre filozófikus választ vársz, akkor azért nem talált meg a szerelem, mert nem is igazán keresed.

2016. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

Ugyanez. Lehet kicsi az ismeretségi köröd és egyszerűen még csak nem találkoztál olyan személyel. Vagy nem veszed észre ha tetszel valakinek. Én ezen két ok miatt vagyok egyedül,viszont próbálok javítani a helyzeten amennyire tudok.


18/f

2016. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Ne mondd hogy még nem hallottad hogy a szerelem vak.. Na, hát ezért:D
2016. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Toyota Supra!!! *-* Legjobb! :3


No, mi volt a kérdés? Ja, igen... Én is így vagyok. :D És nekem azzal a tudattal kell felkelnem, dolgoznom és lefeküdnöm, hogy soha nem is lesz senkim. :D Benned lehet remény. :) Az meg jó... valamire biztos. :D

2016. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbben azt gondolják, hogy ez a szerelem, meg barátkozás dolog úgy megy, mint a mesékben... Hogy összeütköznek a boltban, és egymásba szeretnek. De pl. a boltban összeütközős esetnél a prolik anyázni kezdenének, a jobban neveltek pedig bocsánatot kérnek, és elpárolognak. De akkor mi a kulcsa annak, hogy barátokat/párkapcsolatot szerezzen az ember? Szabad a gazda? A munka. Először teljesen lelkileg rendbe kell raknod magad, akkor a kisugárzásod is sokat javul, és akkor már vonzóbb leszel az emberek számára. Velem ez történt. Nem egész egy év alatt saját erőmből (pszichológus nélkül persze, anyámék meg annyit mondtak, h ne foglalkozzak az idiótákkal, ne szívjam az erejüket stb, de szerencsére legalább nem húztak vissza), kihúztam magam a langymeleg sz*rból. 1 éve még el sem mertem volna képzelni, h engem valaki valaha meg fog hívni szülinapi bulira, vagy elhívna moziba egy filmnézésre... Mára mind2 megtörtént. Visszatérve a lényegre. Természetesen nem csak lelkileg, testileg is érdemes "megújulnod" (mind2 nemre érvényes!!!), ha akarsz párkapcsolatot. Igen, van olyan, amikor vékony pasi jön össze kövér lánnyal, vagy fordítva, de szerintem nem ez az átlag. Ha ezekkel kész vagy, sokkal nagyobb esélyed lesz kapcsolatra. De ne csak azért akarj kapcsolatot, amiért az 5 éves unokahúgom akar kiscicát, mert "juj de jó", "tök cuki", stb... Ez a fogyasztói társadalom rákfenéje. Ne legyen az, hogy kidobod, ha nem kell. Itt vagyok pl. én. Szerintem esélyem is lenne pár lánynál, de most még egyáltalán nem érzem szükségét ennek a párkapcsolat dolognak, talán korai is lenne... Az meg, hogy a mi sulink tele van kis párokkal, szinte senki sem szabad, nem igazán érdekel, a suliban amúgy is sok olyan ember van, akivel még a világért se randiznék, nemhogy összejönnék. (gimis vagyok) Sok sikert kívánok. :)
2016. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

Olvassátok ezt. Azt sulykolják az emberbe, hogy pár/sok barát nélkül mit sem ér az ember. Hasonló, mint az "akinek kevés pénze van, annyit is ér" (by Lázár) #8

2016. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem állsz készen rá.

A sors ad lehetőséget olyan dolgokra amiket "megérdemelsz" ergo készen állsz rá.

További infóért, írj rám.

2016. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!