Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is van ilyen?

Nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Néha amikor egyedül vagyok rám jön egy ilyen "minden olyan rossz vagy nagyon semleges" és nem vált ki belőlem csak olyat mintha nem vidítana fel semmi. Ugy értem hogy olyan mintha nem lenne miért élnem. Azután meg ha jön valaki vagy találkozok valakivel ez egyből elmúlik és olyan mintha meg se történt volna.

2016. nov. 6. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Én egyedül is jól érzem magam és nem szoktak ilyen rossz érzések rám törni.
2016. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amikkel nem barátkoztál meg az életben és nem értékelted át megfelelően azért érzel így. Volt amikor én is így éreztem és változtattam.

20F

2016. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Néha amikor egyedül vagyok rám jön egy ilyen "minden olyan rossz vagy nagyon semleges" és nem vált ki belőlem csak olyat mintha nem vidítana fel semmi. Ugy értem hogy olyan mintha nem lenne miért élnem."


Majdnem minden este szokott lenni ilyen.

2016. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rám is :(

Főleg hogy ott hagytam az iskolát és egyedül vagyok teljesen.

De én ezt egy rossz napnak tekintem.

Mindig ez a mondat motivál : Nincsenek átlagos pillanatok!

Sajna nekem se vmi fényes az életem, de tudom hogy nem lesz mindig ilyen, mert tenni fogok érte. Te se add fel, és hiddj benne ♡

2016. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19/l
2016. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha jól tudom van ilyen mentális betegség, depressziószrű

(de nem biztos csak rémlik valami)

2016. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!