Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 36 évesen nincs saját...

Ha 36 évesen nincs saját családom, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

Idén nyáron láttam egy 22 éves lányt babázni, és akkor elfogott valami ismeretlen érzés,amire soha életemben sem vágytam:feleség,

család.

Öreg vagyok már ehhez?

Késő bánat eb gondolat?



#Család;6
2016. nov. 26. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy még elkésve, ne aggódj :)
2016. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy még öreg hozzá, de ha ezzel a megnyugtató gondolattal ücsörögsz még 10-15 évet a s.ggeden akkor már az leszel!
2016. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nem vagy elkesve, de ha tenyleg ez a vagyad, akkor ennek az elkepzelesednek megfelelo partnert keress!
2016. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet, csak az "ismeretlen érzés" nincs meg.

Nem érzem úgy, hogy bármiféle társadalmi elvárásnak meg kéne felelnem a családalapítás terén (sem). Tudomásom van róla, hogy nem vagyok családcentrikus. Ha elvennék valakit feleségül, azt valószínű leamortizálnám mentálisan. Ha nagyon hajt majd a reprodukciós ösztön, azt megtehetem az aktuális családmodellbe történő integrálódás nélkül. Dugni meg bármikor, bárhol, bárkivel. Na mondjuk nem árt, ha nő :D

2016. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ja, a lényeget nem írtam: szerintem nem vagyUNK elkésve semmiről. Az ember nem forgatókönyv vagy menetrend szerint él. Amit most fontosnak gondolsz, azt csináld.
2016. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, akkor nem késő. Ha nem is akarsz, akkor édes mindegy. Szerintem nem akarsz igazán, csal játszol a gondolattal.
2016. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
ha nem vagy elhízva akkor még nem késő.
2016. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva.
2016. nov. 26. 21:51
 9/21 anonim ***** válasza:

akkor minden oké.

nem?:)

2016. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"ha nem vagy elhízva akkor még nem késő."


ez mekkora baromság, majd azt hiszed, hogy ha vki kövér annak nem lehet saját családja? mekkora fa-szság. omg level zero10000 kb.

kérdező, ha szeretnél lesz, ha nem szeretnél nem lesz családod, mások elvárása miatt ne legyen már kötelező családot alapítani. a kapkodás, meg a felületes ismerkedés miatt meg lehet pont olyannal fogsz összejönni, akivel más szituációban nem is lennél hosszabb távon, de ha már gyerek van akkor kb. megkaptad azt az embert egy életre, mert mindig a gyerek össze fog titeket kötni, ezeket azért jól át kell gondolni, kivel kötöd össze az életeted. nem a sanyi bácsi meg a marika néni fog azzal az emberrel élni, hanem te, válaszd meg jól, kivel akarsz lenni és kinek szülsz, más ember ebbe nem szólhat bele, még a rokonaid sem.

2016. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!