Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy éljem túl hogy rövid...

Hogy éljem túl hogy rövid időn belül négy emberrel is megszakadt rövid időn belül a beszélgetés ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy akikkel ezen az oldalon beszélgettem azok közül kettő lelépett szó nélkül kettő pedig közölte, hogy már nincs kedvük beszélgetni (pedig gyakorlatilag még el se kezdtük.) Alapjában véve nem zavarna ha valakivel hirtelen abbamaradna a beszélgetés de ez már kicsit sok volt. Meg mind a négy "speciális" eset volt valami miatt. Vagy mert már hosszú ideje beszélgettünk vagy mert szinte mindenben egyformák voltunk. Meg én szerettem itt beszélgetni. Sajnos élőben nem nagyon megy több ok miatt sem. ezért is lett volna itt jó emberekkel társalogni még ha tudtam is, hogy nem ez az a hely ahol örök barátságok fognak kialakulni... 25/F
2016. nov. 30. 22:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Lehet mert nem vagy kedves velük...
2016. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért ne lettem volna? Normális hangnemben folyt a beszélgetés..
2016. nov. 30. 22:28
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Lehet ők nem így látták.
2016. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. akkor jobb ha kitépem az összes hangszálam és levágom minden ujjam mert ettől kedvesebb nem tudok lenni...
2016. nov. 30. 22:30
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, úgy látszik. Velem is mindig ez van. Egy idő után megszakad a beszélgetés, gondolom, közbejön az élet vagy valami. Akkor is, ha remekül elvoltunk addig. Már elég szkeptikus vagyok a barátkozós emberkékkel, amúgyis csak fel akar szedni egy részük és lelép, ha közlöm, hogy van párom s ez így is marad s nem, nőt nem tudok neki keríteni... Persze ő írta, hogy ő csak barátokat keres... Hogyne.
2016. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Most az utolsó aki azt mondta, hogy már nincs kedve beszélgetni van barátja és el is fogadtam. Ezért csak tényleg beszélgetni akartam vele...
2016. nov. 30. 22:35
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd a szívedre. Rengeteg beszélgetőpartnerem szívódott már fel itt nekem is. Pedig én is igyekszem kedvesnek lenni mindenkivel.
2016. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Oké de egyszerre négy? Egyébként nekem is rengeteg ilyen volt de őket már kezdtem megkedvelni a kelleténél jobban ez (is) a probléma..
2016. nov. 30. 22:38
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező miért kell ezt sokk-ként felfogni hogy lelépnek?

Akkor nézz barátokat egyéb oldalakon,facebookon vannak ilyen csoportok is...

2016. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én magam sem értem. Eddig az összes ilyet jól kezeltem csak most nem.
2016. nov. 30. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!