Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek? 20/f

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ismerkednem kellene meg stb, de nem vagyok egy könnyen ismerkedős fajta. Bulikba nem járok. Őszintén szólva általában itthon ülök magamban. És épp ez a baj, hogy állandóan egyedül vagyok, néha váltok egy pár szót a szüleimmel, de ennyi, meg persze munkahelyen is elvagyok a kolégáimmal,mert nem lehetsz egész nap csendben.

Ilyenkor, szabadnapokon meg csak gyötrődöm, hogy nincs kivel programmokat csinálni, vagy nincs kivel beszélgetnem, együtt lennem.

Más velem egyidős fiatal elmegy a haverjaival akár csak hülyülni is, de nekem nem igazán vannak olyanok, akikkel mehetnék.(Van 2 barátom,de Ők Bécsben élnek,szóval ritkán találkozunk csak)

Mit tehetnék?

Mivel tereljem el a figyelmemet a magányról?

20/f



2016. dec. 24. 17:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%

nincs valami hobbid?

ismerkedj neten, nem a legmenobb megoldas, meg hasonlok, de legalabb nem ol meg a magany:D

ha gondolod, beszelgethetunk, szivesen meghallgatlak. :)

16l

2016. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
37%
menj az első kocsmába vagy bárba
2016. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Focizom,meg videójátékozom,ez a két hobbim van


Nem járok sem kocsmába,sem.pedig bárba,alkoholt nem fogyasztok szóval minek mennék ilyen helyekre.

2016. dec. 24. 18:27
 4/36 anonim válasza:
51%
Sajnállak és ezt most mindennemű szarkazmus nélkül írom. Nekem is volt ilyen korszak az életemben és tudom, hogy a karácsony meg az ehhez hasonló ünnepek mennyire meggyötrik ilyenkor a magányos emberek lelkét. Videojáték voice chat-re menj fel és próbálj meg ott beszélgetni az emberekkel, bár sanszos, hogy csak 12 éves vérpistikéket találsz, de addig is kommunikálsz másokkal, ami azért segít kicsit, én anno az egyik legjobb barátomat egy BF2 szerveren ismertem meg. Ha esetleg vallásos vagy, próbálj meg elmenni templomba vagy valami ehhez hasonló helyre, vagy ha van a környékeden valami önkéntes munkát igénylő hely, akkor nézz be oda. Hirtelen ennyi jutott csak az eszembe, remélem tudtam segíteni.
2016. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
28%

Ha focizol viszonylag könnyű dolgod van, gondolom nem egyedül játszol

16/l

2016. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Igen,nem egyedül játszom,de Ők eljárnak bulizni,stb... teljesen mások mint én,

Mondjuk az is igaz,hogy eléggé gátlásos stb.. vagyok,és elég hosszú idő mire valakivel lazán,felszabadultan tudok beszélni,amire a mai rohanó világban nincs idő,meg amúgyis szinte soha senki nem keres,nem ír senki fb-n stb...

2016. dec. 24. 19:05
 7/36 anonim ***** válasza:
43%
melyik megyében laksz? te miért nm jársz bulizni a focis csapattársaiddal?
2016. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Győr-Moson-Sopron megyében.


Nem szeretem a discókat,nem iszom alkoholt,meg amúgy is csak a létszámot növelném,nem akarok senkit sem zavarni

2016. dec. 24. 19:48
 9/36 anonim ***** válasza:
58%
akkor a hozzáállásoddal lehet baj, nem fontos egy kocsmában vagy partyn se részegre inni magad, vagy megiszol egy pohár sört és ennyi vagy üdítő. meg ha így fogod fel, hogy biztos csak zavarnád őket, ők is így állnak hozzád. sztem a csapat lényege az összetartás
2016. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Igen a hozzáállásommal is lehet baj van,mivel nehezen ismerkedek,barátkozok,és ez lányokal szemben megsokszorozódik.

Meg egyébként is eléggé visszahuzódó vagyok.

2016. dec. 24. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!