Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valamilyen fórum magányos,...

Van valamilyen fórum magányos, padlón lévő embereknek?

Figyelt kérdés
Barátokkal nem szívesen beszélnék erről, de nagyon a padlón vagyok, és úgy érzem ha nem változtatok nemsokára rossz vége lesz ennek, hol tudnék olyanokat találni akik hasonló helyzetben vannak? Nem szeretnék pszichológussal vagy segélyvonallal beszélni, már próbáltam de általában az előre jóváhagyott, elkészített szöveget kapom csak vissza, úgy érzem egy pillanatig sem helyezik magukat a helyzetembe, még ha jót is akarnak. A legjobban az fejezné ki, hogy segíteni akarnak, de nem megérteni.
2016. dec. 27. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Még sosr beszéltél rendes pszichológusi tudással rendelkező emberrel ha ezt mondod. Ezért sajnálatom.

Írj rám s szolgálatodba állok.

2016. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kivel próbálkoztál? Egy jó szakember empatikus. Hasonló helyzetben lévő elkeseredett emberek nem hiszem, hogy fel tudnák egymást emelni. Kell, hogy valaki kívülről lásson, hogy a panaszkodás után a továbblépés felé irányítson.
2016. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írhatnál kicsit konkrétumokat is magadról.
2016. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lennének barátaid, akkor nem keresnél ilyen fórumot.
2016. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21/f, elég sok stressz van rajtam mostanában az egyetem+munka miatt, próbálok mindenhol megfelelni, de nagyon nehéz az egész, emellé jönnek a magánéleti problémák amik lassan eltemetnek. Igazából csak nem tudom lesz-e jobb bármikor, vagy az élet innentől ennyi, harc és törekvés, hogy azután még nehezebb legyen csak.
2016. dec. 27. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne jobb, az élet hullámvasút, és attól jó. Különköltöztél és magadat kell eltartanod? A nagy ő majd eljön akkor is, ha most épp nincs.
2016. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy eljön?
2016. dec. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Roxi8 válasza:
Facebookon van egy csoport, ahol hasonló helyzetűek vannak. Már 2 éve tagja vagyok, jó kis társaság, megértőek és befogadóak. Ha érdekel, írj privátot. 😉 Kitartást!
2016. dec. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 cups
2016. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bernadettke97 válasza:

Szia! Tudom, hogy régen írtad ki ezt a kérdést, de érdekelne mi van veled azóta, ugyanis én most kerültem hasonló helyzetbe.

20/L

2018. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!