Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt pszihologus?

Van itt pszihologus?

Figyelt kérdés

Csak ugy beszelgetnek egyel, ugyhogy kerdezget es megmonja ha valami van, hogy ha van valami bajom neha fordulhatok hozza tanacsert vagy ravilagit dolgokra

Szuleimet nem akarom bele vonni, es itt eleve se tudok sehova se menni



2016. dec. 29. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a google-ba azt, hogy "pszichológus válaszol".

Sok olyan oldalt dob ki, ahol levelet írhatsz és szakértő válaszol rájuk.

Itt nem fogsz pszichológust találni, pláne nem éjfélkor.

2016. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Pszihologus az nincs. De még pszichológus sincs. És ha lenne sem áldozná rád ingyen az idejét, pláne nem rendszeresen. De az ilyen kiírásokkal vonzod a bajt, nyilván egy 13-15 közti lányka vagy, az ilyen kétségbeesett felkínálkozás csak beteges férfiakat vonz, akik lelki segítség helyett egész mással kínálgatnak végül..
2016. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 13-15 eves:) es nem kene bele kotni a masikba, egy probat megert nekem, es elso valaszolo koszonom ra keresek:)

Masodik valaszolo ehez annyit fuznek meg, hogy nem ertem az olyanokat akik egybol az eletkorral tamadnak, az ilyenek azok akiknem a legjobban van szukseguk segitsegre:)

2016. dec. 29. 00:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hobbipszichológus? :D
2016. dec. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem támadtam, te kislány, épp segítettem. Na sebaj, égig érő öntudatoddal szaladj pedomaci karjaiba, mit bánom én. Egyébként itt jön ki, mennyire gyerek vagy még; rohadtul semmi sértő nincs abban, ha fiatalnak gondolnak. De ti tinik mindent sértésnek vesztek, kivéve mikor valaki hízelgéssel indít, hogy végül szexszel fejezhesse be a kedveskedést... jó időtöltést neked, leendő 19 éves korára kiégett barátnőm. (már hallom is a válaszodat: NEM VAGYOK A BARÁTNŐD, JÓ?!) 😃
2016. dec. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartuffe
2017. szept. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!