Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz, hogy csak 6 telefonszám...

Gáz, hogy csak 6 telefonszám van a telefonkönyvemben a mobilomon?

Figyelt kérdés
Tehát csak 6 névjegyzék van bejegyezve: anya, apa, nagyszülők, testvér, és ennyiben kifújt.
2017. jan. 13. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén mondd meg, mit akarsz ezzel a kérdéssel?
2017. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Amíg nincs szükség arra, hogy másokkal is beszélj egyáltalán nem gáz. Később majd több lesz, mikor már szükséges.
2017. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne gáz? Ha csak ennyi van akkor ennyi. Nincsenek barátaid, vagy én sem értem mit akarsz ezzel.
2017. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nekem egyetlen egy telefonszám sincs. Korábban benne volt anyukámé, de azt már tudom fejből, és lusta voltam beleírni újra. Úgyis csak a hívási előzményekből hívnám fel, ha felhívom. Ha meg nem tudom ki hív úgyse veszem fel a telefont, másokat pedig soha nem hívok rajta.
2017. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
1# mit zavar téged, hogy milyen kérdést tesz fel? Talán te fogod megszabni az embereknek, hogy mit kérdezhetnek, és mit nem?
2017. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez gyerekként biztosan működik. Felnőttként nekem pl muszáj felvennem, ha nem ismerem a számot akkor is, mert mi van, ha munkaügyben hívnak. Kell, hogy bármikor, ha vészhelyzet van feltudjam hívni a kollégákat. Előfordul, hogy régi ismerőst kell elérnem, akivel ki tudja mikor beszéltem utoljára, de hasznos lenne munka, család bármi miatt, jól jönnek olyan számok is, mint könyvelő, ügyvéd, ételfutár és persze a barátaimat is örülök, ha el tudom érni. Ennyi számot én már képtelen vagyok megjegyezni.
2017. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sok értelme tényleg nincs a kérdésnek. Ha azt mondjuk hogy gáz, akkor több lesz?
2017. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, akkor kitalálok néhány új telefonszámot és beleírom. Mennyitől nem számít gáznak?
2017. jan. 13. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
És attól majd nem leszel gáz?
2017. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Clay Morrow ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én őszintén azt se tudom hány van nekem, miért fontos ez? Még is kit érdekel, hogy hány telefonszáma van valakinek a névjegyzékbe?
2017. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!