Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor annyira fáj a mellkasom...

Amikor annyira fáj a mellkasom, hogy úgy érzem, szétszakad, akkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van valami megoldás ilyen lelki problémára? :/
2017. febr. 16. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj? :(
2017. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a megoldást neked kell tudnod, hogy mi segítene...

lehet csak ki kellene beszélned, hogy jobb legyen :)


23F

2017. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom felfogni... vagyis nem akarom felfogni a halált. Haldoklik a papám (igaz, nem szerettem, de másnak nagyon is fog fájna, ha meghal), nemsokára a hörcsögöm is meghal, a kutyám már meghalt pár éve.


Magányosnak érzem magam. Teljesen egyedül érzem magam ebben a nagyvilágban, habár van egy barátnőm, de vele régóta nem tudtam találkozni.


Ha esetleg ír nekem valaki, csak este 8-9 után fogok tudni válaszolni

2017. febr. 16. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennél csak rosszabb jön, készülj fel rá!
2017. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kezelni sem tudom a helyzetet. Úgy csinálok, mint akit meg sem érintene ez az egész (papa halála), elbújok, hogy ne kelljen bármit is mondanom. De ez kiskorom óta így van, kisebb helyzeteknél is.

Meg nagyon érzékeny lettem az elmúlt 6 évben. Már olyan miatt is majdnem megszakadt a szívem, amikor múltkor láttam egy vak nőt egy kutyával. Nem tudom, hogyan válhatnék újra erőssé. Az elmúlt pár hónapban még jobban romlott az állapotom. :(

2017. febr. 16. 14:36
 6/9 A kérdező kommentje:
És este eszembe jutnak rossz dolgok a múltamból. Még zene közben is.
2017. febr. 16. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. :(
2017. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pszichológus,mentális tanácsadónak vagy barátnak,rokonnak beszélni erről akiben bízol vagy keress olyan csoportot neten vagy ahol tanulsz vagy dolgozol ahol van olyan .
2017. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Anyukád,apukád meg az egész rokonság ilyen érzékeny lelkületű? Papád sokat szenvedett vagy hirtelen halt meg? Néhány hétig normális az érzés aztán lehet ha nem múlik szakemberek segítségével kell ne,h.lelki baj legyen ha ennyire érzékeny vagy.
2017. febr. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!