Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok! Kaphatnék egy virtuáli...

Lányok! Kaphatnék egy virtuális ölelést?

Figyelt kérdés
Ha már élőben nincs ilyenre lehetőségem...
2017. ápr. 13. 07:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ez szánalmas. Nekem sem mennek nagyon jól a dolgok ilyen téren. De én egy független ember vagyok, nekem nem kell az, hogy valaki feltétlen megsajnáljon, meg hogy jaaaj de cuki, de kedves nosza öleljük meg. Egy ilyen kérdéssel a saját magad maradék egzisztenciáját, nagyságát taposod porba!

Szerinted pl. én nem szeretnék valakit? Vagy mi ez a kérdés? Úgy őszintén! A kommentjeid stílusára nem mondok inkább semmit.

2017. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Gyökerek vagytok mind.
2017. ápr. 14. 05:35
 23/30 A kérdező kommentje:
De mit vártam? Ilyen világot élünk. Ez 2017, a pszichopaták és a trollok virágkora. A szeretet nem dívik, csak az, hogy belerúgjatok a másikba. Rossz korba, rossz helyre, rossz testbe születtem. Úgy gondolom, ezzel a kérdéssel nem bántottam senkit. Ki az anyátokat érdekel a véleményetek? TI vagytok a szánalmasak, nekem legalább vannak érzéseim.
2017. ápr. 14. 05:53
 24/30 anonim ***** válasza:

Nekem is írt privátban, de más volt a felhasználó neve, de nem biztos :/

Egyikünk se bunkó.

Én a bafátaimmal, ismerőseimmel de idegenekkel is kedves vagyok.

De változtatnod kéne magadon, nem nem külsőleg feltétlenül, ha többet akarsz annál, hogy a Gyakorin sajnáltasd magad.

Mert igen, szidhatod ok nélkül bármennyire a jelent, ez bármikor szánalmas lenne.

Mellesleg imádom, amikor valaki bármilyen baja van, a jelent hibáztatja, hogy milyen rossz időket élünk!

Éppen ellenkezőleg.

Most már vannak online társkeresők.

2017. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak érzéseim, most például szánakozok rajtad, hogy ilyen teszetosza csethuszár tudsz lenni.
2017. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Gyökerek vagyunk meg pszichopaták?

Miért?

Az összes kommentedről süt hogy valami nem oké veled. Mit vártál, hogy majd nyaljuk itt a popsikád? Ideje lenne felállnod a gép elől és valós kapcsolatokat létesíteni. De először a stílusodon változtass ne priviben szidd azokat akik nem sajnálnak meg téged.

Én már ugye tiltottalak, csak szólok hogy felesleges privit irnod újra. De teljes mértékben egyetértek azokkal a válaszolókkal akik azt írják hogy szánalmas vagy. Mert bizony az vagy.

Borzasztó hogy itt is másokat hibáztatsz és minősíthetetlen hangnemben irogatsz azért mert te sikertelen vagy. Ez nem gondolom hogy a mi hibánk lenne. De nyugodtan siránkozz továbbra is a gép előtt!

2017. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Adamka1119 ***** válasza:
Gyokerek meg pszihopatak vagyunk lol xD
2017. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ezen ne múljon tőlem kapsz egy virtuális ölelést:) <3


Viszont annyiban igazuk van a kommentelőknek hogy siránkozással semmire nem fogsz menni. És ezt vedd építő kritikának, ne "trollkodásnak". Nincs olyan hogy örök vesztes, az emberek mesélik be maguknak mert mélyponton vannak és inkább feladják mert nincs kedvük próbálkozni.

A lányokat nem csak külsővel lehet megfogni hanem kisugárzással, tegyél érte hogy felfigyeljenek rád.

Küldöm az erőt, tényleg szurkolok neked, de ez a te életed, a te kezedben van a döntés hogy változtatsz-e vagy sem.

Remélem tudtam segíteni, és tényleg fel a fejjel, a mélypontokból csak felfele vezet az út:)

2017. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
90%
ez a kerdezo full bolond, ennek a pszihiatrian lenne a helye, nem fogja fel hogy beteg, ilyenekbol lesznek az orult gyilkosok.
2017. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Jajj..., ezen ne múljon! Én küldök egy nagy ölelést!
2017. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!