Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosak, ti is jobban...

Magányosak, ti is jobban szeretitek a rossz időt?

Figyelt kérdés
A szelet, az esőt, az őszt, a telet, a hideget.
2017. ápr. 17. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a rossz időt. Amikor beborul, fúj a szél, esik. Jobb kedvem lesz tőle. A napsütés olyan átlagos, és unalmas. Talán azért mert általában mindig jó idő van.
2017. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25C felett már nem szeretem, a kedvencem az ősz, a ködös, borongós, kicsit hűvös de még nem hideg idő. A nyarat nehezen viselem.
2017. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
mindig jo ido???? te okor nem veszed eszre hogy mar tobb mint fel eve fagyoskodunk??
2017. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, amikor nincs se túl meleg,se túl hideg.

Az ilyen 20-23° ,amikor süt a nap és picit fúj a szél :)

2017. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

7-es nem normális. :D

Én is jobban szeretem. Kedvenc évszakom az ősz.

A nyarat kifejezetten utálom, amiatt amit írtál.

2017. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem, bár nem csak ilyen tekintetben vagyok egy eltolt személyiség.

Szeretek mindent ami sötét és szomorú, ha az időjárás is ilyen azt szintén szeretem. Azt se mondhatnám, hogy kamaszkori hóbort, mert abból már kinőttem.

2017. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A hideget nem szeretem, inkább legyen melegem, mint fázzak. A havat viszont szeretem, télen mindig azt várom, mikor esik már a hó. Az esőt, vihart, szélvihart, villámlást is szeretem és imádok szakadó esőben vezetni. Ha nem időre megyek, akkor indulok el, amikor a legjobban esik. Biztos mondanák néhányan, hogy nem vagyok normális, de igazuk van. Ha normális lennék, lennének barátaim és párkapcsolatom is, nem pedig egyedül lennék a nap nagy részében, nem a pénztárnál fizetés közben lenne az egyetlen rövid beszélgetés a korombeliekkel hetek óta.
2017. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!