Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik, hogy nekem soha nem...

Létezik, hogy nekem soha nem lesznek barátaim? Másoknak ugyanazokon a helyeken hogyan lesz hetek alatt sok haverja, nekem meg évek alatt egy darab se?

Figyelt kérdés

Évek óta nincsenek haverok, barátok. Sok helyre eljárok de hiába. Mindig próbálkozok az embereknél, senkit nem ítélek meg elöre, én mindenkivel próbálkozok barátkozni. Azt veszem észre hogy mások akik ugyanoda járnak mint én, pár hét után már köszönö-beszélö viszonyban vannak csomó mindenkivel. Én hiába ismerkednék nekem köszönni se szoktak. Sokszor van, hogy ráköszönök emberekre, de ök nem reagálnak rá.

Aki szimpatikus vagy bármi azzal szóba szoktam elegyedni, beszélgetek, kérdezek valamit. Valahogy nem vevök rám az emberek. Más 26 évesnek több száz ismeröse van, közeli barátaik vannak, szórakozni járnak, esküvökre, kirándulásokra.


Nekem évek óta egy ismerösöm sincs. Eljárok karatéra pl , de engem nem hívnak el edzés után a többiek még 2 év után se a 2 hete járó újakat meg elhívják. Miért van ez? Ez ilyen általános velem kapcsolatban.


2017. máj. 4. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy erre leginkább te tudod a választ, mivel te ismered a legjobban saját magadat, tehát neked a legnagyobb az esélyed, hogy megtaláld azt a tulajdonságot, ami taszíthatja az embereket. Annyit talán azért mondhatok, hogy célszerűbb nem mindenféle random emberrel próbálkozni, hanem célirányosan azonos érdeklődésű embereket keresni, mert a közös hobbi sokszor a barátság alapja.
2017. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy nyitott és beszédes?
2017. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csendes vagy, és unalmasnak tűnsz. Velem is ez van, bár egy idő után elkezdenek kedvelni, de csak mint távoli ismerőst. Kelleni nem kellek a közösségbe. Nekem is ez miatt van.
2017. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félrebeszélsz, nem?

Mármint hülyeségeket mondasz, amit kínos hallgatni.

Én nem tudom, de ezt is fel kell vetni.

Kezdd el nézni az officet, abban van egy hasonló karakter, a "Dwight". De élőben is ismerek pár nagyokost, aki akármennyire is próbálkozik, sose bírnék vele spanolni. Pedig én még szolidáris vagyok sokszor.

2017. máj. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szivesen beszelgetek barkivel, nem gond megszolitanom valakit. Viszont nem vagyok az a nagyhangú, kiabalos fajta, aki ket perc alatt a kozeppontban van. Mindenfelerol tudok beszelni, nem terhelem az embereket se gondokkal, se olyan temakkal amik nem erdeklik oket. Valahogy nem vagyok szimpatikus nekik valamiert. Magamban keresem a hibat. Talan nem vagyok eleg magabiztos, nyomulos. De mindig ilyen voltam.
2017. máj. 5. 09:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamiért nem vagy nekik szimpatikus, rád néznek, és azt mondják, hogy "nem". Van, akiről ez az első benyomása más embernek, és semmit nem lehet ellene tenni. Én sem tudom, miért van ez. Én is úgy érzem, hogy sok embernek unszimpatikus vagyok elsőre, ezért kevés is az ilyen felszínes haveri kapcsolatom, inkább mély barátságaim szoktak lenni.
2017. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Furán öltözködsz? Hordasz ilyen fedóra féle sapkákat?
2017. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet. 23 éves vagyok de igazából egy barátom sincs. Pedig próbálok beszélgetni másokkal és eléggé nyitott vagyok de valahogy nem vevök rám. Pedig nem vagyok sem primitív, sem bunkó. Lehet hogy nekünk ilyen a kisugárzásunk :D De azért jó lenne ha legalább egy barátom lenne egyszer.
2017. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Merre laktok kedves kérdező és 23 éves kommentelő?
2017. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Budapesten. Az öltözködésem nem fura, férfiként nem hordok kalapokat. Ugyanúgy öltözök mint mások. Nincs pénzem guccira de igényesen próbálok.
2017. máj. 9. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!