Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha a burok amit...

Mit tegyek ha a burok amit magam körül kialakítottam gyerekoromban már kezd össze omlani?

Figyelt kérdés
nagyon zárkozott ember vagyok (20 f) sosem szeretem a társaságot kerültem ha tudtam,igazából a szüleim jó életszinvonalon tartottak volt saját szobám benne tv számítógép internet,gyerek koromban olyan kényelmes volt oda elvonulni mindent ott csináltam(tanulás, edzés stb) és sose játszottam más gyerekekkel csak max a suliban, azért mert oda járni kötelező de külön sose találkoztam senki mással. A természetben lenni szeretem mindig is pár órát turázni kajakozni egyedül de este mindig szeretem otthon lenni sose mozdultam ki este mert olyan kényelmes volt otthon és most is az,lényeg amit el akarok mondani ezzel hogy életem nagy részét nem csak amit alvással töltöttem hanem a szabad időm nagy részét a szobámban töltöttem egy burokban,most már dolgozok de ugyan azt csinálom mint 14 vagy 12 évesen csakhogy már nem lehet elkerülni hogy lassan el kell menjek innen mert szüleimmel nem vagyunk jó viszonyban már, meg én is tudom hogy itt az idő elhagyni a helyet és kéne kezdjek valamit az életemmel tanulni,világot látni stb de annyira vissza húz a kényelem és a biztonság,egy lelki bunkert alakítottam ki magamnak a szobámban, de ez már nem fenntartható és az az igasság be valóm hogy félek milyen lesz utána, ha ez a burok össze omlik .
2017. máj. 29. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Teremts kapcsolatot másokkal. Bár tudom hogy nehéz. De ha egy emberrel legalább megismerkedsz egyre több kapcsolatod lesz és akkor már sokkal könnyebb lesz. Nem fog kelleni burok mert majd a barátaid vagy barátod fogja jelenteni a biztonságot. Vagy majd ha lesz családod... Valahogy el kell indulni. Próbálj meg reálisan gondolkodni és szedd össze magad!
2017. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!