Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem volt barátnőm mit csináljak?

Nem volt barátnőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 évesen elkedztem edzeni egészen 2015-ig most 24 vagyok,. Közben egy lánnya beszélgettem neten. Szép barátságot épitettünk fel, de soha nem akart találkozni. pedig 25 percre lakik tőlem. Akkora depresszióba estem hoyg 2015 óa ki sem mozdulok és visszahíztam , megint el kell telnie 2-3 évnek és utána mi lesz? Leszek 30 és még mindig nem volt barátnőm? Mit tehetnék?
2017. jún. 6. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keress így társat, és közben edzegessél újra.
2017. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye
2017. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani, én is átéltem hasonlót középiskolás éveimben, de megtanultam: senki miatt nem fogok én fölöslegesen "szenvedni", pláne olyasvalaki miatt nem, aki értem nem "szenvedne". Egyik ismerősöm most 35 évesen találta meg a párját. Másik barátom most 32 évesen randizgat egy csajszival. Ráadásul egyikőjük sem egy kigyúrt szépfiú, közel sem. Semmiről nem vagy még lekésve, úgyhogy fel a fejjel! ;)
2017. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Futsz utánuk futnak előled futsz előlük futnak utánad. A társkeresés fogócskálya. Légy elérhetetlen mert amit könnyen megkaphat az értéktelen. Ha már fut utánad már te döntöd el mikor állj meg.
2017. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok, sose volt csajom, de most már le is szarom az egészet
2017. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj kevés lány van, és aki szabad az meg biszexuális, vagy leszbikus. És akkor a férfiak meg dö@@öljenek meg. Egy lányra jut vagy 50 pasi. Van ennek előnye is szüleimnél lakom, nem kell felnőnpm, nem kell önállosodnom. Miért? Mert egy felnőtt férfinak van kapcsolata, aztán családot alapit utána lesz felnőtt a felelősség vállalással hogy el kell tartani a cslaádját és stb.
2017. jún. 11. 13:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak a szüleid nem élnek örökké és egyszer csak ottmaradsz a nagy semmibe nélkülük
2017. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom. Ezert a megoldas az ongyilkossag. Ugyis sokan vagyunk
2017. jún. 12. 12:23
 9/14 anonim ***** válasza:

"szüleimnél lakom, nem kell felnőnpm, nem kell önállosodnom."

Ezek után csodálkozol, hogy futnak előled a nők? Mégis kinek kéne olyan pasi, akinek az az életcélja, hogy a szülei nyakán élősködjön?

2017. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megis mit csinaljak utolso? Munkat nem.kapok.. szakmam nincs.
2017. jún. 12. 20:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!