Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha idezőjelesen még 2 éven...

Ha idezőjelesen még 2 éven van élni akkor mit csinaljak, hogy egy kicsit en is megtudhassam, milyen volt a fiatalkor?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok es egesz eletemet egyedul toltottem baratok es baratno nelkul a szobámban.

Csak sportolni jarok egyedül,alszom,gépezek kicsit és dolgozom.

Ennyiből áll egy napon,hetem,hónapom,évem.


Még 2 évet megyek érettségizni és,ha azt elvégzem azután már teljesen nem lesz életem. Csak a munka es az itthonlét.


Mit tehetnék,hogy egy kicsit jólérezhessem magamat azalatt a 2 év alatt?


Mert egyetlen egy barátom sem volt soha, társaságom már tuti nem lesz, a lányoknál már rég elkéstem,mert fogalmam sincs hogy kell velük bánni és szűz is vagyok. Soha nem is mertem kezdeményezni,inkább csak irígykedtem azokra a fiúkra akikkel ezek a lányok lefekszenek.


2017. júl. 3. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Basszus, még bőven fiatal vagy... Szerinted meg 20 évesen megáll az élet. Mellesleg a normális lányok nem fekszenek le csak úgy valakivel és kürtölik szét.
2017. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Hat ez nagyon rossz felfogas. 20 eves kora utan mindenki halott??

Eloszor is valassz olyan szakmat, amit elbezel. Ha dolgozni fogsz, tobb penzed lesz. Pl tuzhezsz ki celokat: auto, lakas, utazas, tovabbtanulas.

Az élet meg csak most kezdodik!!!

2017. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

talán meg kellene próbálnod barátkozni.

ha sportolni jársz ott a lehetőség,

ha suliba jársz még akkor vannak osztálytársaid/iskola társaid keresd azt az embert akinek kb. hasonló az érdeklődési köre.

ha dolgozol akkor vannak kollégáid akikkel barátkozhatsz bár én nem szívesen barátkozok a kollégákkal mert semmi kedvem nézni a hülye fejüket munkán kívül is.

18 évesen nem igazán késtél le semmiről, főleg a lányokról nem. csak egy jó duma kell és csúszik is a bugyi.

nincs egyetlen barátod sem? lemerem fogadni, hogy facebook-on meg van 4 ezer ismerősöd.

az életed valamivel kötötteb lesz mikor rendesen beállsz a gályázni de attól még lesz életed, de munka után ne a gépezés legyen a célod.

és ami még fontosabb ne legyél ennyire savanyú/ negatív az élet néha sza..r de nem reménytelen.fiatal vagy előtted az élet, én irigyellek ezért.

2017. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tessék hátha jobb napod lesz: Én 25 éves vagyok, barátnőm sosem volt, barátok szintén nuku. Az estémet itt töltöm meg a neten úgy overall.... nos neeked ennél máris jobb a helyzeted. :D
2017. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

28/F vagyok és nincs életem még mindig. Szükségem van valakire (szakemberre, vagy méginkább egy lányra) aki ad nekem egy Igazi életet, hogy ne csak egy vegetatív zombi legyek.


Nincs munkám, nem is vettek fel soha dolgozni, ráadásul örülhetek, ha felvesznek az egyetemre.


Sporttól viszolygok, mert az számomra rémálom.


Megjegyzem, én is szűz vagyok. És nem azért, mert béna vagyok meg ilyenek, mert aki lányokkal próbáltam ismerkedni, azok mind bírtak engem és csodáltak, hogy miért nincs barátnőm. Persze aztán ahogy az idő telt, egyszerűen csak... eltűntek... És egyedül hagytak... És fogalmam sincs, hogy mitől vagyok rosszabb másoknál, ha a lányok azt mondják nekem, hogy "szuper pasi" vagyok meg ilyenek

2017. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!