Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bécsben egyedül lelki, testi...

Bécsben egyedül lelki, testi betegen?

Figyelt kérdés

Jó néhány napja fontolgatom, hogy írjak e ide, ugyanis évek óta nem voltam itt.

Konkrétan ki vagyok készülve: Lelki beteg lettem több okból is: 3 éve nincs párkapcsolatom, mert nem tudok normális embert találni ugyanis nálam nem megy egyből a szerelem, először barátságra vágyom, de ezt az emberek többsége nem akarja megérteni... Ebből adódóan a szexuális életem is 3 éve szünetel, mert kalandokra nem vagyok fogható. Hiába van osztrák tanári diplomám, ha nincs rendes nyelvvizsgám, ugyanis még 5 éve egy Magyarországon működő alapítványi iskola átvert mindannyiunkat, kártérítést per kizárva. Az egészségügyi állapotom romokban hever, Morbus Crohn betegségem van főiskola óta, és 24-én megyek rák/tumor tesztre. És ha még nem lenne elég: úgy tudok kint maradni - és ezáltal a generációs szakadéktól avagy a szüleimtől távol maradni - ha takarítok egy kollégiumban, ami a fentiek fényében nem éppen könnyen kivitelezhető... Úgy érzem, hogy barátaim kezdenek elfordulni előlem, egyikük nem válaszol, a másikuk kitérő válaszokat ad, a harmadik bíztat, de semmi téren nem tudja átérezni ami velem történik. Mit tegyek?



2017. júl. 8. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
legyek a barátod?
2017. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy ha megkérdezhetem?

A nyelvvizsgát nem tudnád letenni, ha csak az hiányzik egy tanári álláshoz?

Nagyon sajnalom, hogy ilyen komoly egészségügyi gondjaid vannak, ilyen esetben sokat számít, hogy támogassanak a barátok, rokonok és elsősorban a szülők, testvér(ek).

Párkeresési problémaval manapság sokan küzdenek, de ne add fel, járj olyan helyekre, ahol ismerkedni tudsz, pl. kimèsz egy parkba könyvet olvasni, veszel egy kutyust, akivel sétálsz minden nap vagy egy laza kocogas sportként, amit szeretsz csinálni! Légy emberek között!

En drukkolok neked, hogy sikerüljön olyan társat találnod, aki a barátod es szerelmed is lesz egyben!

N

2017. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell dontetened eloszor hogy maradsz-e kint vagy hazamesz, ez a megoldas kulcsa. Irtam neked privatban is.
2017. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A betegség szívás,de minden egyéb problémád megoldható lenne, de gondolom az egészségügyi állapotod miatt növesztettél egy masszív depressziót is. Én nem erőltetném ilyen állapotban a kintlétet. Mi tart vissza attól, hogy átmenetileg haza (mondjuk a szüleidhez) költözz, amíg összekapod magad pszichésen?
2017. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy azóta, kérdező?
2022. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!