Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A történek:

Hétköznap reggeltől estig suli, ami teljes informatika. Rengeteget vagyok egyedül, ha hétvégén mégsem, akkor az édesapámmal. Nem járok sehova, nem is igen vannak barátaim, távol is lakom az osztálytársaktól. 20/f vagyok. A lányokat most hanyagolom, mert az utolsó 1 éves kapcsolatomból nem jöttem ki valami jól. A számítógépe játékok és filmek nem érdekelnek, nem tudom magam lefoglalni, nincs kivel beszélnem (egyébként is csak azok az ismerőseim a facebookon is akiket ismerek).



2017. okt. 17. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A 90-es években voltak csetoldalak, ahol vadidegenekkel lehetett dumálgatni. Volt moderátor, semmi durvaság nem volt. Nekem onnan volt egy kis társaságom az ország több pontjáról, néha összejártunk szórakozni. Nem társkereső volt kifejezetten, tehát laza volt, nem voltak a tagok rágörcsölve a randizásra. Persze születtek azért romantikus kapcsolatok is. Most nincsenek ilyenek?
2017. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gőzöm sincs :/
2017. okt. 17. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ez az időszak nem 20 évesen kellene elő jönnie. Azt tanácsolom, hogy éld ki míg ennyi idős vagy, és ne csak otthon ülj. Ismerj meg más embereket is. Én konkrétan Szlovákia Komárno-ban lakok, de vannak Sopronban, Erdélyben, Szegeden barátaim, mert egy véletlen folyamán megismertem őket. Pl: vannak csoportok a fb-n is (ezt azért írom, mert minden fiatalnak van facebook-ja) ... millió csoportok vannak, amik érdekelhetnek téged. Mit tudjam én: motor, autó, kutyák...ki tudja mit szeretsz igazán, de ott is barátokra tehetsz szert, ha már van közös témátok.

Járj bulizni, mert aztán elmegy az az időszak is, amit erre kell kihasználni és bánni fogod, hogy hétvégente az apuddal voltál és nem jól szórakozva mások hülye társaságában. Ez az élet, csak tudni kell kihasználni. Sőt, muszáj kihasználni. Egy életünk van Ember. Éld úgy, hogy szórakozz sokat, légy csajokkal, ne csak eggyel...Istenem. :D Húzz bele :)

2017. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!