Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok a fizetős...

Mit gondoltok a fizetős társkereső oldalakról? Azok, akiknek ott látjuk a képeit tényleg társat keresnek, vagy csak felrakják egy modell képét aki jól néz ki hogy írj neki és fizess?

Figyelt kérdés
Én regisztráltam már fizető és nem fizető társkereső oldalra is és milyen meglepő a fizetős oldalakon írtak csak rám lányok
2017. nov. 2. 07:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem válaszoltam nekik,mert szerintem azok nem társat kerestek csak egy balekot aki fizetni fog nekik
2017. nov. 2. 07:22
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha van itt valaki aki fizetős társkereső oldalon talált magának párt nyugodtan írjon
2017. nov. 2. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fizettem érte nőként.De csak annak valaszoltam aki szintén előfizető volt!!! Nekem ez elvárás volt,hogy vegye komolyan.A család többe fog kerülni, sőt a randi is.Ha már erre nem fordít mire fog?! De olyannak ne irj aki nem elofizeto es nincsen jol felismerhető fotoja!
2017. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja előzö vagyok kiegészíteném azzal: nekem lett egy csodálatos férjem, aki ehhez ugyanigy allt. :) Legyenek elvarasaid, szerintem 3 honapra 2-3000 ft nevetseges osszeg
2017. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hagyján én már nőért meg pasiért is fizettem, nem csak regisztrációért :D
2017. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!