Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történik, ha én most egy...

Mi történik, ha én most egy hétig nem eszek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez, mindenki elhagy, anyám se szeret. 2 napja nem ettem és nem is vagyok éhes. Nem gáz, ha még egy pár napig nem eszek? Mert nincs kedvem.
2017. dec. 18. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha iszol, túléled.

Ha beszélgetni akarsz, ír!

2017. dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon le fogsz gyengülni, túlélni túl fogod ha folyadékot viszel be a szervezetedbe, de lehetnek komoly következményei, a szervezetednek szüksége van energiára, akkor is ha nem csinálsz semmit, ha éhezel egy idő után magát kezdi el felfalni...


Ez nem megoldás, a problémáidra, nehéz elhiszem, de próbálj meg felülemelkedni, akár szakember segítségével, egyáltalán nem ciki pszichológushoz járni.

2017. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy idő után farkas éhes leszel. Ha még akkor sem eszel, akkor legyengülsz, rosszul leszel, szédülsz, stb.

Egy hetet azért túlél az ember, de póbálj meg legalább pár falatot legyömöszölni. Attól nem oldódnak meg a problémáid, ha kórházba kerülsz alultápláltság miatt.

2017. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még kedvetlenebb leszel, anyád sem fog jobban szeretni, és legyengülsz, rosszul leszel, esetleg el is ájulsz.
2017. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyel egy hamburgert vagy pizzát, am nem vagy normális.
2017. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészségtelen, megviseli a belső szerveid, elgyengülsz ami miatt egy rossz mozdulatnál meg is sérülhetsz. Gyomorfekély is kialakulhat ha nem eszel. Mindenképp egyél valamit amit szeretsz, a kedved is jobb lesz tőle.
2017. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm😐
2017. dec. 18. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
elvileg az ember pá hétig kibírja kaja nélkül. persze azért ez nem jelenti azt, hogy nem szabad enned. ne ess ebbe a csapdába, ami a depi okozta anorexiához vezet. magadat bünteted az ételmegvonással. ugyan olyan, mint amikor valaki depis és zabálni kezd.
2017. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!