Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Töbi lent.

Mit tegyek? Töbi lent.

Figyelt kérdés

Az iskolában mindenki ki gúnyol azért mert már nem vagyok szűz. Mindenki rib*** hannának hív. Mit tegyek?

A másik meg az hogy a barátomal történtek dolgok és hát olyan let a hajam. Másnap mentem suliba és nem vetem észre és mindenki kinevetet meg gecosnak hívot. Léci normális válaszokat.



2018. jan. 14. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj a csúfolódásra !Azért csinálják,mert látják ,hogy idegesit és bánt téged Senkinek semmi köze a te intim dolgaidhoz.Eltelik egy kis idő és leálnak a csesztetéssel.
2018. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez honnan derült ki, hogy nem vagy szűz?
2018. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
dugni tudsz, magyarul meg nem. Remek.
2018. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz tükörbe nyalakodások után, ennyit még egy olyan csaj is tud, de már te is;)


A libi címet lehet kiérdemelted, ha az osztályban már a 15-ik srácnál jársz...mi ezt nem tudhatjuk.


Igazából 2 dolgot tehetsz a beszólásra.Egyiknél hagyod a fenébe s tart, ameddig suliba jársz.

Másiknál megoldásul egy beszólót véresre-földig pofozol.


Agyatlan kortársaid másból nem értenek...

2018. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és kevésbé kedves válaszokat. Igazából amúgy semmi ilyesmiről nincs szó, ezt csak viccnek írtuk ki a barátaimmal,de köszönöm a „jó" tanácsokat.:D ígérem meg fogadom őket. Ja, és direkt írtam úgy ahogy... :)))
2018. jan. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!