Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan illeszkedjek be idegen...

Hogyan illeszkedjek be idegen nyelvű iskolába? És a nyelvet hogyan tanulhatnám meg minél hamarabb? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem Angliában az iskolát és nagyon új minden. Az emberek mikor kedvesek, mikor nem, ez gondolom a kedvükön múlik. Igaz angolt tanultam, de még a párbeszédek is a nehezemre esnek, nyilván mert élesben nehezebb beszélgetni (legalábbis nekem). Az iskola is nagy szóval mindig kell valaki aki kísér, de annyira kellemetlen, egy piócának érzem magam. Nagyon rossz hogy barátaim sincsennek, pedig nagyon beszédes vagyok, és itt is próbálok beszélgetni de nagyon nehezen megy. Ma már el is sírtam magam itthon, hogy nagyon rossz ez így, de hát tudom mindenhez idő kell.. Ez már lelkileg is kikészít, eddig mind a két nap gyomorideggel mentem be és az első perctől haza akarok menni. A válaszokat előre is köszönöm szépen:)

2018. jan. 23. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 16 éves lány vagyok:)
2018. jan. 23. 20:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad piócának és gondolj arra, hogy akkor lenne gyomorideged, ha mo-n kéne élned. Hallgass netrádiót, ahol kifejezetten beszélgetések vannak. Ne görcsölj, az angolok nagyon udvariasak :)
2018. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. jan. 24. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!