Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek jól van ez így?

Szerintetek jól van ez így?

Figyelt kérdés

Valamiért nem szeretem a társaságot, sokkal jobban érzem magam egyedül. Nincsenek barátaim, de nem is bánom, mert amikor hazajövök a suliból, már nagyon el vagyok fáradva. :( Talán kellene szereznem barátokat? Úgy utálom ezt a kamaszkort, mert minden fiú hülye ilyenkor... Mit gondoltok?

17/F



2018. febr. 9. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam és még mindig ilyen vagyok 25 évesen is.

Nincs mit tenni, ez van. Azt szoktam erre mondani, hogy az intelligens embereknek nem kellenek ahhoz mások, hogy le tudják kötni önmagukat valamivel.

2018. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ugyanilyen vagyok, annyi különbséggel, hogy én lány vagyok. Szerintem ha jól érzed magad egyedül, akkor nem kell változtatnod semmin. Valóban, ebben a korban nagyon kevés a normális, felelősségteljes fiatal, akit nem lehet befolyásolni, nem kötöszködik másokkal és még sorolhatnám. Én, ha már barátságról lenne szó, csak egy hozzám hasonló, visszahúzódóbb emberrel érteném meg magam.
2018. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Üdv a klubban! 42/F vagyok, és remekül érzem magam egyedül is. Mindent csinálok, dobolok, motort szerelek, filmeket nézek, stb. Igaz van 1 nagyon jó barátom, de vele ritkán találkozom. Nem értem, hogy miért lenne kötelező a belvárosban szédelegni, vagy tömött buszokon zötykölődni, stb, amikor itthon mindenem meg van, és tök jól elvagyok.
2018. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jojomojo ***** válasza:
Én is így vagyok. Van egy kis baráti köröm, de legjobban mindig itthon érzem magam. Ha azt leszámítjuk, hogy akire szükségem van az egy társ egy stabil kapcsolatban. :/ 20F
2018. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!