Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen szétesik minden,...

Teljesen szétesik minden, segítség?

Figyelt kérdés
Minden darabokra esik, a családom, a kapcsolataim az emberekkel. Minden. Akárhányszor megpróbáltam megnyílni valakinek csak megsérültem, mikor ezekből a sebekből gyógyulni kezdtem valaki mindig újra és újra és újra feltépi ezeket az érzelmi sebeket. Már nem bírok gyógyulni, már nem érzem úgy hogy van értelme ennek az egésznek, senki nem szeret, senki nem áll mellettem és senkinek nem kellek. Már az öngyilkosságon gondolkodok sokszor.. hogy a legegyszerűbb csak az lenne ha véget vetnék az egésznek..
2018. febr. 28. 16:04
 1/7 anonim válasza:
0%

Szia èn nem ismerlek de azt tudom hogy a családodnak hiányoznál ès hogyha nehèzsèged van próbáld meg megoldani nincs olyan hogy lehetetlen ha szeretnéd akkor minden rendbe jön

Sok sikert kívánok és kitartást az öngyilkosság nem megoldás

2018. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is ez lenne a legegyszerubb megoldas.
2018. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figy nyáron meleg lesz. Legrosszabb esetben csavarogd végig :D Sétálj le a tengerhez vagy valami. Tök sok klassz dolgot csinálhatsz.
2018. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
A tengerhez? Öhm.. Lemaradtam valamiről? Újra van tengerünk?
2018. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, a családomba nem vagyok biztos hogy hiányoznék.. csak a balhé megy anyámmal, öcsém pszihiátrián, apámat 4 éve nem láttam.. más családtagjaim nincsenek
2018. febr. 28. 17:41
 7/7 anonim válasza:
63%

Sziia!Tudom , biztosan mondták mások is , de az öngyilkosság nem megoldás.Biztos vagyok abban , hogy valakinek hiányoznál és valaki szeret téged.Ha nem tudsz egy olyan embert se elmondani akkor figyelj itt vagyok én ismeretlenül és nekem fontos az , hogy élsz és létezel.Fontos , hogy minden nap felkelsz és elvégzed a napi dolgaid és , hogy este lefekszel aludniSzóval ez semmire nem megoldás .Ha van kedved beszélni egy nálad fiatalabb emberrel akár akkor szívesen állok a rendelkezésedre , hasonló problémàim vannak/voltak de mások segítettek és kezdenek rendbe jönni a dolgok szóval ha valakivel beszélgetni van kedved akkor írj privátba és szívesen beszélek veled erről.

15/L

2018. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!