Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 év felett újra lehet...

30 év felett újra lehet kezdeni az életet?

Figyelt kérdés
Teljesen kicsúcsott a lábam alól a talaj... Szeretnék felépíteni egy új életet. Új barátokat találni. Nyitni új dolgok felé. Sajnos arról viszont fogalmam sincs, hogy hol kezdjem? Volt valaki hasonló helyzetben?
2018. jún. 24. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy év múlva leszek 30. De én is itt tartok. Tényleg jó lenne tudni más hogy csinálta. Hogyan tudja az ember a gondolkodását megváltoztatni, és nyitni a világ felé. Tinédzserkoromban ez mi sem volt egyszerűbb, de felnőttként olyan lehetetlennek tűnik. :( Bocs hogy nem tudtam választ adni.
2018. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Miben segíthetek?
2018. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen inkább kezdődni szokott az "élet".

Ami eddig volt az inkább a gondtalan fiatal évek.


Újrakezdeni pedig inkább a kiégett 40-esek szokták.


Aztán vannak,akik végig csak sodródnak az árral.


Én is 30 vagyok.Én inkább úgy mondanám,hogy ilyenkor szembesülünk vele,hogy milyen kaka az élet..

És már csak rosszabb lesz..

Öregedés,anyagi nehézségek,betegségek.

2018. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló. Nem is tudom... Talán hogy hogy kezdhetnék hozzá?

A többieknek is köszönöm a választ. :)

2018. jún. 24. 23:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pár hónap múlva leszek 30...nagyon utálom, mert egyáltalán nem érzem magam annyinak., hanem max 10 évvel fiatalabbnak. Én is új életet szeretnék, barátokat főleg, mert egy se volt még nekem...merre laksz?
2018. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bp külvárosi részén.
2018. jún. 24. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam is.

Néha úgy érzem, hogy persze, simán megoldható, menni fog. Csak el kell kezdeni, de többnyire inkább negatívan látom a helyzetet. De még nem adom fel. 25 évesen sikerült a nulláról újraindulni, talán most is fog. Egyedül az egészségem miatt aggódom, a szervezetem egyre kevésbé tolerálja ezeket a változásokat.

2018. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, és most ősszel költözöm majd Pestre hogy új életet kezdjek. Szívesen barátkoznék bárkivel, jó volna egy társaságot kialakítani. Eljárni ide-oda, koncertekre, sörözni vagy bármi. Aki gondolja írjon nyugodtan.
2018. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kemény, hogy ennyi magányos fiatal van, illetve akik nem találják a helyüket az életben. És én még azt hittem, csak én vagyok ennyire egyedül. Világ változott ennyit, az ország helyzete lett ilyen nyomorék, vagy csak egyszerűen balf&szok vagyunk?
2018. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9

Mindhárom! (tisztelet a kivételeknek)

2018. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!