Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen nehéz a társtalálá...

Miért ilyen nehéz a társtalálás? Miért vagyok ennyire magányos? 21F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nem tudok kapcsolatot teremteni senkivel. Nincsenek barátaim, barátnőm (soha nem is volt). Ami régebben nem is zavart, de mostanában már egyre inkább. Leginkább egy barátnő hiányzik. Sokszor megpróbálok egyedül is boldog lenni, de nehéz nagyon. Múltkor pl egyedül mentem strandra, nagyon rossz volt látni hogy mindenki vagy a barátaival, vagy a párjával jól érzi magát, én meg egyedül.:( Nagyon rossz. Úgy érzem, hogy hosszú távon ha ez így marad meg fogok bolondulni. Mert szeretnék majd családot is.

Itt a gyakorin néha beszélgetek lányokkal, akiknek van barátjuk. És olyan jó azt olvasni, hogy olyan szeretettel ír róla, és milyen aranyos lányok vannak. De olyan rossz hogy én miért nem érdemlek meg egyet sem...:(

És az a baj hogy az ismerkedésben leginkább a személyiségem gátol meg. Amin nagyon nehéz változtatni, olyan mintha nekem nem lenne meg ez a rész az agyamban. Csendes, visszahúzódó vagyok. De ha megismerek valakit akkor megnyílok.


Sportolok, biciklizem, meg erősítek, néha futok.


Úgy érzem nem bírom már tovább az egyedüllétet?

Ti is van hogy ilyet éreztek?


Köszönöm előre is a válaszaitokat, és a segítséget!

És ha szeretnéd Te is elírhatod hogy miért vagy ilyen, vagy hasonló helyzetben.


Üdv.


2018. aug. 12. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
beszélgess facebookon ismerőseid körében. nekem is meglepő volt annyi probramom összegyűlt az egy hét alatt, hogy azt sem tudtam mire menjek el..
2018. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha már nem sikerült a fiataloknál?? Adj fel magadról hirdetést az újságban, hát ha sikered lesz a nyanyáknál??:)
2018. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, van egy csomó olyan lány, aki hasonló hozzád, és akinek te vagy a szimpatikus személyiség. Csak figyeld a lehetőségeket, és ha úgy látod a helyzetet, ne félj lépni.

Menj olyan helyre, ahol nyugodtabb lányok vannak, velük bátran leülhetsz csak barátilag is beszélgetni, és abból még bármi alakulhat.

Én nem vagyok barátnő jelölt, de ha beszélgetni szeretnél, írhatsz.

2018. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szintén ugyan ilyen vagyok mit te,nekem sem voltak soha barátaim, max érdek barátság,én is csendes, visszahúzódó vagyok,de ha megismerek valakit akkor megnyílok valamikor túlságosan is,lassan én is úgy vagyok vele hogy már nem bírom tovább az egyedüllétet.

Én is érzem, lassen már minden nap mondjuk én 20 éves vagyok szintén fiú.

Én is voltam strandon, erre arra nekem is rossz érzés, igazából ez csak rajtunk múlik senki másson , ha egyszer valamit akarsz azt egy idő után meg lehet csinálni állítólag :-D

2018. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, fiú. Velem is ugyanez a helyzet...nagyon csendes, visszahúzódó vagyok. Emiatt nehéz párt találni. Még soha sem volt senkim. Remélem ez változik a közeljövőben.

Szerintem menj biciklis találkozókra, menj le a terembe, stb... Ott biztos lesz olyan akivel el tudsz majd beszélgetni. Sok sikert :)

2018. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nekem innen gyakoriról lett barátnőm. Szerintem élőben sosem találnék olyat, aki megértene engem, mert ők max.csak.suliba/munkába mozdulnak ki, otthonülős hobbijaik vannak, mint nekem.
2018. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia én is ilyen vagyok csak lányba mindig is nehezen ismerkedtem pasikkal. Igaz jelenleg párkapcsolatban élek de nem vagyok boldog. Nem találom a hozzám illőt.
2018. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet. Én ugyan fiatalabb vagyok, de szintén vágyom már egy társra, viszont nem tudom hol, milyen módon lelhetnék rá. Interneten volt már pár próbálkozásom, elsősorban ezen az oldalon, de senkivel nem találtam a közös hangot, nem tudtunk órákon keresztül akár a semmiről elbeszélgetni, mindig annyira görcsösen ragaszkodtunk konkrét témákhoz, hogy már erőltetettnek tűnt a beszélgetés. Vagy ha valakit mégis szimpatikusnak találtam, egy idő után szó nélkül eltűnt... 17/L
2018. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj ha akarsz, legyünk barátok :-)
2018. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok. Nem megy a kapcsolatépítés és kapcsolattartás. Tudom hogy ehhez két ember kell és nem várhatja az ember a sült galambot. Azonban azt érzem hogy erőltetnem kellene ezt az egészet túlzottan és azt sem szeretném. Én is egyedül mentem strandra párszor nem rég, gondoltam hátha látok egy szimpi lányt aki tetszik de nem nagyon volt. Kevés az olyan akit meglátok és beindulna valami kémia. Az biztos hogy az embernek érdemes barátokat találnia először. A lányok is nagyrészt párban vagy kisebb csoportokban vannak. Ha egyedül próbálsz meg ismerkedni kevés önbizalommal, magányosan akkor egyből érzik hogy valószínűleg semmi szociális életed és offolnak.

Sokat bicikliztem az utóbbi időben én is. Most eddzőterembe járok de ott is azt érzem hogy az emberek elsősorban eddzeni akarnak és nem ismerkedni. Nekem ehhez a magányhoz társul némi depresszió és 5 éve pánikbetegség is. Mondjuk úgy hogy azóta más nézőpontból látom a világot. Nem vagyok panaszkodós, jól el lehet velem beszélgetni, normálisnak tartom magam, vannak hobbijaim, adok magamra stb.

Az a helyzet hogy ha emberek között vagy akkor az alapján ítélnek meg hogy te miként bánsz az emberekkel. Én visszahúzódó vagyok és erőltetnem kell a kezdeményezést. Ha nem történik ez meg akkor mindenki át fog nézni rajtam. Jófejnek tartanak de ennek felszínre kell jönnie különben csak egy szürke pont maradok.


Próbálok minél többet mászkálni egyedül hogy komfortzónán kívül legyek de attól még egyedül vagyok. Olyan programokra kellene menni ahol emberekkel beszélgetsz. Pl. tánc, közös sport stb. Én egyelőre csak ezt a megoldást látom erre. Egyedül ebből a körből én nem tudok kijönni. Szerintem a legtöbben nem.


Nekem az első barátnőmmel való szakítás és magamba fordulás eredményezte ezt. Előtte is visszahúzódó voltam de jól megvoltam. Nem éreztem ezt mikor mással beszélgetek hogy lehet szar, lehangolt alaknak tűnök a szemében.

2018. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!