Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, dolgozó 'férfi' . 4 műszakozom, napi tizenkét órába több mint fél éve. Az iskolát ott hagytam, vagyis kirúgtak a sok igazolatlanom miatt, mert nem jártam be. Nagyon szegény családban nevelkedtem és utáltam, hogy a körülöttem lévők jó körülményekben élnek és én nem öltözhettem úgy és nem kezdehettem neki mondjuk a jogsinak de végső soron nem ez zavart. Elkezdtem belemenni a kábszerezésbe még suliba, és amikor abbahagytam már késő volt, mert kijárt a rúd és kiba sztak. Utánna elkezdtem melózni egy gyárba, most úgy érzem mintha semmi célja nem lenne az életemnek. Tanult ember akarok lenni, de anyám nem venné jó szíven, ha ott hagynám a melót, mert akkor ismét szarul élnénk. Ezért piálok elég sokat, mert ha iszom, akkor elfeledkezem ezekről a dolgokról. Egyedül utálok lenni, mert akkor nagyon rossz érzés tör rám, mintha megakarnék halni. Így folyton elmegyek itthonról este ha van rá szabadidőm és beiszok. Cigit már úgyahogy eldobtam nagy nehezen de nem tudom mi tévő legyek.
2018. aug. 18. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo szegénysorsu srác kisebbség is,megtanult jol hegeszteni, kiment külföldre, azota luxushotelekben nyaral, komoly kapcsolata van, két audi, lakás.


Szoval ha tudatosan és pozitivan állsz hozzá csak te irányitod a sorsod es nem forditva

2018. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A helyedbe? Azt amit a Gera Zoli. Mert tele van az írásod olyan dolgokkal amik generációs dolgok, és következmények a cselekedeteidnek. Szinte alig van esélyed innen felállni. Egyedül.Úgy hogy egészséges felnőtt legyél normális munkával és családdal.


Keress utána a neten, ő mit csinált.

2018. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

2 és hogy újat is mondjak, és értsd a generációs dolgot:


Szinte 100%-ot adok, hogy ha jobban utánad kotornánk a családodban, találni fogsz nyilas zsidó gyülőlő embert, aki mészárolt is a II.VH-ban

2018. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt mire alapozod? 🤔
2018. aug. 18. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

4 Az írásodra.


Ezeknek a zsidó gyilkosoknak a leszármazottainál vannak ezek a dolgok, és így. Némelyiknek lesz 1-2 gyereke, de sosem ők nevelik fel őket és a végük alkoholista nincstelen otthontalan utcán élő emberként végzi, ha nem tesz semmit és a folyamatot nem állítja meg az életében.

2018. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
#5 Te nem vagy normális. Már bocs.
2018. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy gondolod:)
2018. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltem anyával tegnap és most elsejétől befejezem az utolso evet a sulibol es vallalok hetvegimunkat! :) Utanna leeretsegizem es majd minden jon magatol, de ez mar a jovo titka :) :)
2018. aug. 19. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!