Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan enyhítsem, vagy nyomjam...

Hogyan enyhítsem, vagy nyomjam el magamban egy személy hiányát?

Figyelt kérdés
Össze vesztem a volt legjobb barátnőmmel. Nagyon hiányzik, ezt nem tudom tagadni, ő már talált magának más társaságot, szemmel láthatóan jól érzi magát, és mindennap szembesülnöm kell vele, hogy ez már végleges. Rossz érzés, fájdalmas. Most már tudom, hogy milyen valójában, ezért békülni én sem szeretnék vele, vagy lehet, hogy egyszer igen, de az sem mostanában lesz.. Nem akarok nagyon szenvedni, valami tanács? Köszönöm szépen!
2018. okt. 4. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Keress te is mas baratokat, beszelgess, ismerkedj.


Ha van kedved irhatsz is.

2018. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen helyzet valamiért megtörtént semmiképp sem szaabad elnyomni mert akkor feldolgozatlan marad. Ülj le és gondold át neked mi a felelösséged abban hogy ez történt ! Utána fogalmazd meg azt hogy hogyan tovább hogyan éled az életed nélküle kösd le magad építsd magad ismerkedj szórakozz legyel vidám. De zárd le fusson át rajtad az hogy mit éltetek át és engedd el
2018. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!