Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúszott már ki teljesen a...

Csúszott már ki teljesen a kezetekből az életetek irányítása?

Figyelt kérdés

Mikor úgy érzed, nincs tovább miért/kiért élni, nincs célod, végigvajúdod a szürke napjaid, beleuntál mindenbe, nem érzel már semmit (se szeretetet, se boldogságot, de már utálatot sem). Mikor mások kezében van az időd, ők mondják meg, mikor, hova menj, mit csinálj és már nincs kedved ellenszegülni sem, vagy nemet mondani. Meg úgy kb semmihez.


Hogyan lehet ebből kijönni? Edzeni eljárok (semmi hatása a hangulatomra), ismerkedtem, de mindig lepattantam, mintha azt akarná valami felsőbb erő éreztetni velem, hogy értéktelen vagyok, nincs szüksége senkinek rám és kezdem elhinni.


(F)


2018. okt. 31. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

19 éve nincs értelme az életemnek :D

Mielőtt azzal jönne valaki, hogy nem teszek azért, hogy jobb legyen annak üzenem, hogy nagyon is téved.


Edzeni,moziba,eseményekre eljárok, nincs problémám az ismerkedéssel, átlagos kinézetem van, mindenféle ismerkedős illetve társkeresőn próbálkoztam de vagy az illető nem akar kapcsolatot vagy csak a pénzre megy de a legrosszabb, hogy ha valami normális nőt ismerek meg akkor majd 1200km távolság van köztünk :D

Eddig folyton rossz kapcsolatokba keveredtem, barátaim nincsenek mert nincs szükségem olyan barátokra akiknek csak akkor kellek ha kell valami :)

Csalódástól kezdve a rokonság 90% elhunyt, operációtól, depresszióig jutottam.

Már kezdem élvezni azt, hogy folyton csalódok és fájdalmat okoznak :D kedves kérdező megértelek.


Én is mondhatom azt, hogy valami felsőbb erő nem akarja, hogy megtaláljam a boldogságoz.

És ami az érdekes, hogy rosszabb emberek akik mások eltaposásából szerzi meg a haszont magának az boldog :D

Furcsa egy világot élünk.

~F~

2018. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ma elég sokan depizünk itt 😀

Én már hónapok óta nem irányìtok,csak sodródok oda-vissza a nagyon rossz és a K**rva sz**r között 😂

2018. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: Majd amikor jönnek az ünnepek akkor majd többen is leszünk :DD
2018. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Szívemből szóltál, de tényleg. Nekünk kellene beszélgetni és megosztani egymással a sirámaink. :D


#2 Nálam is nagyon régen volt utoljára jó időszak.

2018. okt. 31. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ha szeretnél beszélgetni akkor írj :)
2018. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rám az ünnepek kimondottan jó hatással vannak speciel 😀
2018. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!