Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van aki ebben szenved hiányt?

Van aki ebben szenved hiányt?

Figyelt kérdés

A munkám mellett van rengeteg időm, de nincs ami lefoglalna.


Próbáltam keresni hobbit de egyik sem volt az ami igazán lefoglalna, semmi sem tartott tovább 1 hónapnál.


Jártam edzeni de nem láttam értelmét A külsőmmel megvagyok elégedve, így felesleges edzenem.


Próbáltam sorozatokat nézni, de nem tartott tovább 1 hétnél, megúntam.


Utazgatást is kipróbáltam de nem találtam benne semmi értelmét.


A barátaim messze vannak de amikor csak birunk találkozunk, de nem lóghatok folyton velük.


Tanulni nem akarok tovább vagy is nincs tervben.

Megvagyok elégedve a 8.osztályommal.


Ötletek?

19/F


2018. nov. 18. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak azért kell edzeni, hogy jobb külsőd legyen. Az csak egy kellemes mellékhatás. Úgyhogy húzzál el edzeni, tűzz ki célokat magad elé, és hajtsd végre.

Vagy ha ennyire unod az életed, nézz körül, kik szorulnak segítségre, és tegyél értük valamit. Attól garantáltan jó érzés fog eltölteni.

2018. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Segítek amiben csak tudok, jó érzés másokon segíteni. De egy fecske nem csinál nyarat.

Kedden lesz ételosztás és megyek oda segíteni sőt viszek is élelmet.

2018. nov. 18. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a barátok hiányában szenvedek hiányt. :/
2018. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez nekem mind fura, pont az ellenkezője miatt szenvedek.


Sportolni nemcsak a külső, hanem az egészség miatt kell.


Én úgy érzem, semmi időm nincsen munka után. Hazaérek aztán nemsokára aludni is kellene. Mindig van vásárolnivaló, elintéznivaló, háztartási teendők. Angolozni szoktam és tanfolyamot is végzek.


Én amit szívesen csinálnék munka után:

Sport

Főzés

Sütés

Fotózás és utómunka

Rajzolás, felnőtt színezőzés, horgolás

"Kertészkedés"


Ebből idő jut:

Sport, fele annyi, mint kellene az egészséghez

Heti egy főzés

Sütés soha

Fotózás alig, pedig fejlődni szeretnék ebben is.


A szociális életre alig van energiám, persze egyébként van minimális szociális életem, de....



26/L

2018. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig érettségizni kellene minimum! 2 év alatt le tudod rakni estin. Hidd el, utána kinyílik a világ. Mehetsz dolgozni egy jobb helyre.
2018. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, ne elégedj meg 8 osztállyal, keress olyan sportot amit élvezel, csapatjáték, box stb. Az edzés messze nem csak az alakformálásról szól.
2018. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is időmilliomos vagyok munka mellett. Régen sok mindent csináltam, meg eljártunk helyekre amíg még voltak barátaim, de manapság csak számítógépes játékokkal játszok. Eléggé le tud kötni, szinte soha nincs hogy beleunnék.
2018. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!